Dlaczego Justyna Majkowska odeszła z Ich Troje? Jej decyzja zszokowała całą Polskę!

2022-08-11 15:12
Justyna Majkowska i Michał Wiśniewski
Autor: AKPA

Odejście Justyny Majkowskiej z Ich Troje wstrząsnęło branżą muzyczną. Grupa, której liderem wciąż pozostaje Michał Wiśniewski, była wówczas u szczytu popularności. Hity takie jak Powiedz czy Zawsze z tobą chciałbym być śpiewała cała Polska. Artystka dopiero po latach wyznała prawdę na temat swojej rezygnacji. Co sprawiło, że podjęła taką decyzję?

Początek lat 2000 należał do zespołu Ich Troje. Cała Polska śpiewała wydawane przez nich piosenki, a Michał Wiśniewski cieszył się mianem największej polskiej gwiazdy. Spory wpływ na tak wielkie sukcesy grupy miało dołączenie do niej w 2001 roku Justyny Majkowskiej. To właśnie za czasów, gdy wokalistka była głównym głosem kobiecym, zespół cieszył się największą popularnością wśród słuchaczy, sprzedając krążki w blisko milionowych nakładach. I kiedy wydawało się, że nic nie jest w stanie ich zatrzymać, po dwóch latach współpracy z Michałem Wiśniewskim i Jackiem Łągwą Justyna Majkowska zdecydowała się na odejście z Ich Troje. Co ciekawe, piosenkarka nie opuściła szeregów kultowej formacji, by skupić się na karierze solowej. W 2003 roku, odchodząc z grupy, artystka właściwie wycofała się z show-biznesu.

To koniec Ich Troje? Zaskakujące słowa Michała Wiśniewskiego

Doda pokłóciła się z mamą! To przez nią usunęła sceny z teledysku

Dlaczego Justyna odeszła z Ich Troje?

Gdy w 2003 roku Justyna Majkowska poinformowała, że odchodzi z Ich Troje, fani nie mogli w to uwierzyć. To właśnie za czasów, gdy to ona była wokalistką, grupa odnosiła największe sukcesy. Co było zatem powodem, dlaczego artystka zdecydowała się na taki ruch? Dopiero po latach przyznała, że nie radziła sobie z aż tak wielką popularnością.

Byłam po prostu tym wszystkim zmęczona. To był główny powód. Wszyscy powtarzali mi, że trzeba być idiotką, żeby odchodzić z zespołu w momencie, gdy jest na szczycie i gdy można już spijać śmietankę z popularności - tłumaczyła w rozmowie z Plejadą.

W rozmowie z tym samym serwisem na temat odejścia Justyny Majkowskiej z Ich Troje wypowiedział się też Jacek Łągwa. Jego zdaniem chodziło o miłość.

Justyna pokłóciła się z Michałem podczas trasy w Stanach Zjednoczonych. Poszło o jej chłopaka, który tańczył w naszym balecie i któremu podziękowaliśmy za współpracę. Nie pamiętam dokładnie, o co chodziło, ale Justyna uniosła się honorem i postanowiła odejść solidarnie ze swoim facetem - mówił.

Piosenkarka raz na jakiś czas występuje z zespołem Ich Troje. Nie zabraknie jej też podczas jubileuszu zespołu w Mrągowie. W czerwcu 2022 roku wokalistka zaprezentowała nagrany we współpracy z Piotrem Cajdlerem singiel Spadające łzy.

Sonda
Lubisz muzykę Ich Troje?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze