1 z 10

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=SaULZSgRPsY

Programy

Wpadka 1 z 10 zdołowała widzów. Miłośnik geografii poległ na pytaniu o stolicę

2023-11-17 15:18

Stres, nerwy i krótki czas na udzielenie odpowiedzi potrafią rozkojarzyć każdego. Przekonał się o tym Pan Hubert, który z wykształcenia jest geografem. Niestety, gdy padło pytanie z jego dziedziny, ten kompletnie się rozłożył, czym rozśmieszył internautów. Mężczyzna, ze względu na negatywne komentarze, zmuszony był do wytłumaczenia się ze swojej wtopy!

Ta wpadka w 1 z 10 z pewnością zostanie zapamiętana na bardzo długo. Choć w polskich teleturniejach o małą wtopę nie trudno, szczególnie gdy uczestnik ma świadomość, że jego występ za chwilę będzie oglądała niemal cała Polska, to tego typu pomyłki nieustannie śmieszą widzów i często stają się prawdziwymi hitami internetu. A te potrafią powracać jak bumerang. Doświadczył tego między innymi Hubert z Kozienic, który na co dzień interesuje się geografią. Pomimo swojego hobby, mężczyzna rozłożył się na prostym zadaniu ze swojej dziedziny! Gracz źle odpowiedział na pytanie dotyczące tego, które miasto jest stolicą małopolski.

Hity Lata 2023 - te piosenki będą królować w te wakacje!

1 z 10 - stolica województwa małopolskiego

Podczas nagrywania krótkiej wizytówki, która puszczana jest na początku programu, Hubert Pawlik z Kozienic zaznaczył, że jest z wykształcenia jest geografem. Kiedy tylko uczestnik dostał pytanie ze swojej dziedziny, widzowie byli niemal przekonani, że uda mu się zdobyć punkt. Niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem... Tadeusz Sznuk zadał pytanie z dziedziny: polskie miasta.

Które miasto jest stolicą województwa małopolskiego?

Poznań - odpowiedział niemal od razu Pan Hubert.

Niestety, nie jest to poprawna odpowiedź. To Kraków jest stolicą tego województwa. Tuż po wyemitowaniu odcinka z udziałem Pana Huberta w sieci rozległa się dyskusja. Wiele osób naśmiewało się z uczestnika, że jako geograf nie znał poprawnej odpowiedzi na tak proste pytanie. Po jakimś czasie do feralnej wpadki odniósł się sam gracz, który pod jednym z postów zaznaczył, że jego odpowiedź wynikała z tego, że zjadła go trema.

Niestety, moi drodzy, podczas nagrania programu towarzyszył mi ogromny stres. Pod wpływem emocji nie do końca usłyszałem o jakie województwo pyta Pan Tadeusz. Pod wpływem stresu nie usłyszałem końcówki pytania. Myślałem że pytanie dotyczy stolicy województwa Wielkopolskiego.