WOŚP 2023 - kiedy i gdzie? Jaki jest cel 31. edycji? [DATA, KONCERTY, CEL]

i

Autor: Akpa

WOŚP 2023 - kiedy i gdzie? Jaki jest cel 31. edycji? [DATA, KONCERTY, CEL]

2022-11-29 13:59

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy każdego roku wzbudza ogromne emocje. W końcu dzięki tej akcji charytatywnej zyskuje wiele szpitali, można powiedzieć, że życia są ratowane. Gdzie oraz kiedy w roku 2023 odbędzie się to przedsięwzięcie? Jakich artystów można się spodziewać? A co najważniejsze: jaki jest cel?

Na finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy czekają miliony Polaków. To wtedy jednoczą się, aby wspólnie pomóc szpitalom, służbie medycznej. Każdego roku cel jest naprawdę szczytny, jeśli chodzi o tegoroczny, jest to pierwszy raz w historii. Z roku na rok pobijane są rekordy, 31. edycja również ma na to ogromną szansę. Uwielbiana aukcja, którą prowadzi się podczas tej okazji jest umilana występami artystów, w tym roku nie będzie inaczej, na scenie pojawią się wspaniałe osoby! To właśnie ich będziesz mieć szansę posłuchać, jeśli zamierzasz wybrać się na warszawski WOŚP, który oczywiście poprowadzi Jurek Owsiak!

Zima 2022/2023 - TAKIEJ pogody nikt się nie spodziewa. Przed nami zima stulecia?

Burger Drwala w wersji FIT. Jak zrobić go w domu? | ESKA XD - Fit vlog #62

WOŚP 2023 - DATA I MIEJSCE

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy standardowo odbędzie się zimą, mowa tutaj oczywiście o styczniu. Jeśli chodzi o konkretną datę, 31. edycja odbędzie się 29 stycznia 2023 roku. Miejscem, do którego zawita Jurek Owsiak jest warszawski Plac Bankowy.

WOŚP 2023 - CEL

Każdego roku można spodziewać się szczytnego celu, na który zbiera się pieniądze podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczny zdecydowanie jest wyjątkowy. Hasłem WOŚP-u 2023 jest: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!

Ile zebrała WOŚP w całej historii? KWOTY wszystkich zbiórek robią wrażenie!

Sprawdź swoją wiedzę o WOŚP!

Pytanie 1 z 10
W jakiej walucie zbierano pieniądze podczas 1. Finału WOŚP?

WOŚP 2023 - KONCERTY

Podczas 31. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Placu Bankowym wystąpią:

  • Sztywny Pal Azji
  • Pull The Wire
  • Kirszenbaum
  • Spięty

Artykuł będzie aktualizowany, gdy będą pojawiać się kolejne nazwiska!

Sonda
WOŚP 2023 - czy wesprzesz zbiórkę?