WOŚP 2022 - tak wyglądało tegoroczne Światełko do nieba

2022-01-30 20:38
WOŚP
Autor: WBF

WOŚP to największa akcja charytatywna w Polsce. Co roku w styczniu organizowane jest wydarzenie na ogólnokrajową skalę podczas którego zbierane są pieniądze, robione licytacje, a wszystkiemu towarzyszą występy gwiazd. Punktem kulminacyjnym jest tzn Światełko do nieba, czyli pokaz fajerwerków w Warszawie. Zobacz, jak wyglądało to w tym roku!

Fundacja WOŚP z Jurkiem Owsiakiem na czele po raz kolejny zorganizowała potężną zbiórkę, aby zebrać fundusze na szczytny cel. W tym roku zbiórka WOŚP prowadzona jest pod kątem okulistyki dziecięcej. Za zebrane pieniądze zakupione zostaną potrzebne sprzęty do diagnostyki i leczenia wzroku dzieci w Polsce. Przypomnijmy, że rok temu fundacja zorganizowała zbiórkę na rzecz laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Padł kolejny rekord i zgromadzono ponad 210 813 830 złotych! Wszyscy liczą na to, że znów będzie rekord. Finał WOŚP-u to jednak nie tylko zbiórka, ale i atrakcje. Taką jest Światełko do nieba. Zobacz, jak rozświetliła się Warszawa.

Pierwszy finał WOŚP - kiedy był, jak wyglądał i co się działo?

Finał WOŚP 2022 w Bydgoszczy. Wielkie koncertowanie w hali Immobile Łuczniczka

WOŚP 2022 - Światełko do nieba

Warszawa znów stała się miejscem, w którym odbył się punkt kulminacyjny finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Światełko do nieba znów zostało zorganizowane na placu Defilad. Jak wyglądało? W internecie pojawiły się pierwsze nagrania i zdjęcia. Znajdziecie je niżej.

Sonda
WOŚP 2022 - czy wesprzesz zbiórkę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze