WOŚP 2022 - AKTUALNA KWOTA. Ile już jest pieniędzy na WOŚP 30.01.2022 [NA ŻYWO]

2022-01-30 22:08
Ile zebrała WOŚP w całej historii? KWOTY wszystkich zbiórek robią wrażenie!
Autor: WBF Ile zebrała WOŚP w całej historii? KWOTY wszystkich zbiórek robią wrażenie!

30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za moment. Wszystkich oczywiście interesuje kwota, jaką udało się zebrać w trakcie wydarzenia. Jeśli jesteście ciekawi, ile pieniędzy trafi na pomoc polskiej okulistyce dziecięcej, bądźcie z nami. Śledzimy na żywo WOŚP 2022 i informujemy was o przebiegu całej akcji.

Aktualna kwota WOŚP 2022 - ile udało się już zebrać? Odpowiedź na to pytanie interesuje wszystkie osoby, które zdecydowały się wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku wydarzenie obchodzi swoje 30. urodziny. Czy w związku z tym padnie rekord? Wszyscy na to liczą! By tak się jednak stało, trzeba wspomóc, choć symbolicznie, działania wolontariuszy. W niedzielę 30 stycznia bez problemu będzie można ich spotkać w całej Polsce. Wolontariusze po raz kolejny wyjdą na ulice z charakterystycznymi puszkami i będą zachęcać do przekazania datku na pomoc polskiej okulistyce dziecięcej. Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy można też wspomóc w internecie, biorąc udział w licznych licytacjach. Największe gwiazdy przekazały na aukcję między innymi swoje osobiste przedmioty, a także możliwość spędzenia z nimi czasu. Sprawdźcie, jak prezentuje się aktualna kwota WOŚP 2022. 

Sonda
WOŚP 2022 - czy wesprzesz zbiórkę?

WOŚP 2022 - aktualna kwota

Jesteście ciekawi, ile udało się zebrać Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy w tym roku? Dobrze trafiliście! Będziemy na żywo śledzić 30. finał WOŚP. Zanim jednak poznamy pełną kwotę, warto sprawdzić, ile do tej pory udało się zebrać na cel 30. finału WOŚP. Według informacji podawanych na oficjalnej stronie internetowej fundacji, na jej konto przekazano już ponad 95 milionów (stan na 22:05, 30.01.2022).

WOŚP - ESKA licytacja G20
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze