WOŚP 2021 - numer jeden Gorącej 20 Radia Eska wylicytowany! Padła ogromna kwota!

2021-02-01 15:16
numer jeden Gorącej 20 Radia Eska wylicytowany! Padła ogromna kwota!
Autor: Radio ESKA numer jeden Gorącej 20 Radia Eska wylicytowany! Padła ogromna kwota!

Radio ESKA przyłączyło się ponownie, do kolejnego już Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Wylicytować można było numer jeden Gorącej 20. Kto został szczęściarzem aukcji? My już wiemy! Co więcej, padła ogromna kwota, która lada moment zasili konto Fundacji WOŚP!

WOŚP 2021 - numer jeden Gorącej 20 Radia Eska wylicytowany! Padła ogromna kwota! Kto okazał się szczęściarzem? Radio ESKA zdecydowała się przyłączyć po raz kolejny do Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem można było wylicytować numer jeden Gorącej 20, a co za tym idzie - wejście na antenę i wczucie się w rolę prezentera, który zapowiada swoją propozycję. Zwycięzca oczywiście mógł być tylko jeden i został nim Andrzej, który wylicytował dla siebie i swojej żony Patrycji naszą wyjątkową aukcję za 20 150 PLN.

Emisja Gorącej 20 Radia Eska, a tym samym wylicytowanego numeru jeden, będzie miała miejsce już 5 lutego 2021 roku o godzinie 18:00. Wiemy już, że będzie to trochę starszy utwór śpiewany po polsku - bardzo ważny dla ich obojga.

WOŚP 2021 - numer jeden Gorącej 20 Radia Eska wylicytowany! Poznaj zwycięzców
WOŚP 2021 - najciekawsze aukcje gwiazd
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze