WOŚP 2021: JANKES i Rudy zapraszają w podróż garbusem! Ruszyła licytacja

2021-01-22 13:41 jj
WOŚP 2021: wylicytuj przejażdżkę garbusem z Rudym i Jankesem!
Autor: RADIO ESKA, ESKA TV WOŚP 2021: wylicytuj przejażdżkę garbusem z Rudym i Jankesem!

To będzie niesamowita przygoda dla słuchaczy Radia ESKA i widzów ESKA TV! Możecie wylicytować jedyną w swoim rodzaju przejażdżkę garbusem, wraz z Rudym i Jankesem! Koniecznie sprawdźcie jak to zrobić na ESKA.pl.

WOŚP 2021: JANKES i Rudy zapraszają w podróż garbusem! Ruszyła licytacja. ESKA gra wraz z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W tym roku możecie licytować swój numer 1 Gorącej 20 Radia ESKA. To jednak nie koniec naszych aukcji. JANKES i Rudy, zapraszają do najsłynniejszego garbusa w Polsce. Wylicytuj wyjątkową przejażdżkę i poznaj tajniki pracy w telewizji i radiu.

WOŚP 2021 - co można wylicytować? Propozycje od youtuberów i gwiazd muzyki budzą zainteresowanie

WOŚP: Licytacja nr 1 #Goraca20

WOŚP 2021: wylicytuj przejażdżkę garbusem z Rudym i Jankesem

Jesteś fanem garbusów, muzyki lub showbiznesu? Chcesz dowiedzieć się jak wygląda praca w ESKA TV? Może chcesz poznać Rudego i JANKESA? Teraz masz szansę na to wszystko! Gwarantujemy, że przejażdżka garbusem to naprawdę niezła jazda! Na kanapach naszej pomarańczowej strzały, siedziały takie gwiazdy jak: Jurek Owsiak, Kamil Bednarek, Margarett, Joanna Jędrzejczyk, Viki Gabor, Maryla Rodowicz, Baranovski, Cleo czy Krzysztof Zalewski. Teraz czas na Ciebie! Na przejażdżkę garbuskiem zabiorą Cię nasze dobre, ESKOWE dusze czyli Rudy i JANKES! 

Wylicytuj przejażdżkę garbusem z Rudym i Jankesem >>

Najnowsze