WOŚP 2021 - co można wylicytować? Propozycje od youtuberów i gwiazd muzyki budzą zainteresowanie

2021-01-13 12:44 Ewelina Kulasza
wośp
Autor: Jan Bielecki/East News

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w 2021 roku po raz kolejny. To już 29. finał charytatywnej akcji, która z roku na rok bije rekordy jeśli chodzi o zbiórkę pieniędzy. W sieci pojawiło się wiele ciekawych aukcji od youtuberów, ale także muzycznych gwiazd. Jesteście ciekawi, co można wylicytować? Te propozycje budzą zainteresowanie!

Spis treści

  1. WOŚP 2021 - licytacje od youtuberów i influencerów
  2. WOŚP 2021 - licytacje muzyczne

WOŚP 2021 - co można wylicytować? Propozycje od youtuberówinfluencerów i gwiazd muzyki budzą spore zainteresowanie wśród wielu internautów. 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy początkowo miał obywać się w drugą niedzielę stycznia. Ze względu na wprowadzone obostrzenia i kwarantanne narodową związaną z pandemią koronawirusa, finał wydarzenia został przesunięty na niedzielę 31 stycznia. W 2021 roku, WOŚP gra dla laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy. Hasło 29. wydarzenia brzmi - Finał z głową. Przypomnijmy, że w ciągu poprzedniego 28. finału, Orkiestra zebrała i wydała na wsparcie polskiej medycyny ponad 1,3 mld PLN. Ponadto zostało zakupionych ponad 65 200 urządzeń.

W serwisie Allegro możemy znaleźć wiele licytacji, z których cała kwota zostanie przekazana na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wśród aukcji widzimy koszulkę Roberta Lewandowskiego z Ligi Mistrzów UEFA, suknię marzeń od duetu Paprocki&Brzozowski, kolacja z Klaudią El Dursi, a także wiele innych ciekawych propozycji. Nie zabrakło również licytacji od youtuberów, inluencerów, a także gwiazd muzyki. Te aukcje budzą spore zainteresowanie wśród internautów, dlatego koniecznie zerknijcie na nie poniżej.

WOŚP 2021 - licytacje od youtuberów i influencerów

WOŚP 2021 - licytacje muzyczne

WOŚP 2021 - najciekawsze aukcje gwiazd
Najnowsze