WOŚP 2021 - finał w internecie! Jak założyć wirtualną skarbonkę?

2021-01-13 14:08
wosp
Autor: WOŚP

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpocznie się dopiero 31 stycznia, jednak już teraz nadszedł czas na ogólnopolską rozgrzewkę przed finałem! Biorąc pod uwagę dzisiejsze okoliczności nie powinno nikogo z nas dziwić to, że wydarzenie przeprowadzone będzie głównie w sieci. Jak założyć więc swoją internetową skarbonkę WOŚP, by wesprzeć szczytny cel? Zobaczcie sami!

WOŚP 2021 zbliża się wielkimi krokami! 29. Finał Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy wedle założonych wcześniej planów powinien odbyć się 31 stycznia tego roku, jednak już teraz wystartowała ogólnopolska rozgrzewka przed finałem, która ma na celu oczywiście wesprzeć szczytną inicjatywę i zaangażować do zbiórki jak najwięcej osób. Mamy dla was wszystkich wspaniałą wiadomość, ponieważ 29. finał WOŚP będzie miał także swoje podłoże w internecie. To szczególnie ciesząca wiadomość dla wszystkich osób, które w tym roku nie zdążyły zostać oficjalnym wolontariuszem, ponieważ dzięki możliwości, jakie pojawiły się w sieci jesteśmy w stanie wesprzeć szczytną inicjatywę za pośrednictwem internetu i dołożyć do niej swoją cegiełkę.

Akcja #RozgrzewkaPrzedFinałem pozwala tworzyć własną internetową skarbonkę i wpłacać na nią środki, które automatycznie będą trafiać na konto Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy. Przelana przez ciebie kwota będzie oczywiście doliczona do wyniku finałowej rozgrzewki, a więc teraz pomóc może naprawdę każdy!

WOŚP 2021 - jak założyć swoją skarbonkę?

Aby założyć własną skarbonkę na WOŚP 2021 w pierwszej kolejności należy przejść na tę stronę, a następnie kliknąć przycisk załóż swoją rozgrzewkę. Ta opcja pozwoli ci zbierać fundusze na rzecz 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod twoim imieniem i nazwiskiem. 

Najnowsze