Wojtek Gola zasnął za kierownicą i miał KOLIZJĘ samochodową! Co się stało!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: FAST 3: Boxdel i Gola analizują kartę walk FAME 17 / FAME MMA Wojtek Gola zasnął za kierownicą i miał KOLIZJĘ samochodową! Co się stało!

Wojtek Gola zasnął za kierownicą i miał KOLIZJĘ samochodową! Co się stało?!

2023-02-06 13:41

Wojtek Gola nieustannie zdobywa nowych fanów, a jego licznik obserwujących w mediach społecznościowych przekroczył jeden milion. Nieustannie w tym gronie pojawiają się osoby, które nie znają historii z jego życia. Jak się okazuje jeden z włodarzy popularnej federacji freak-fightowej miał poważną kolizję samochodową. Wrócił do dramatycznych chwil i opowiedział, jak to wyglądało.

Spis treści

  1. Wojtek Gola - kolizja przed Fame MMA

Wojtek Gola od kilku lat odnosi ogromny sukces. Najpierw popularność przyniósł mu udział w programie Warsaw-Shore, a później ze swoimi wspólnikami wprowadził na rynek gale freak-fightowe. Produkt ten od czerwca 2018 do dziś cieszy się sporym uznaniem i dużą popularnością, która niewątpliwie przekłada się na kolosalne zarobki. Sama organizacja wydarzenia, to dość skomplikowana sprawa i trzeba włożyć w nią sporo pracy. Teraz wypracowane są poszczególne schematy, ale nie mając doświadczenia jakoś trzeba było zacząć. Przy okazji pierwszej edycji należało dopiąć kilka organizacyjnych szczegółów i być przekonanym, że wszystko będzie legalne. Gola sam zajmował się trailerami, grafikami, czy też promocją wydarzenia. Kilkudniowa, solidna praca odbiła się na jego zdrowiu. Jeden z włodarzy wracając z Warszawy do Poznania, po kilku dniach przygotowań debiutanckiej gali, był na tyle zmęczony, że zasnął za kierownicą i spowodował kolizję. Gdyby nie jego kolega, który złapał za kierownicę, mogłoby się to skończyć bardzo tragicznie.

Kiedy jest Fame MMA 18? Kto walczy na Fame MMA 18, 2023? [DATA, KARTA WALK]

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Wojtek Gola - kolizja przed Fame MMA

Wojtek Gola miał poważną kolizję przed pierwszą edycją Fame MMA. Historię, którą już w przeszłości opowiadał, postanowił przypomnieć przed siedemnastą odsłoną wydarzenia. Niektórzy naprawdę nie mieli pojęcia o tym, jak wyglądały początki Fame i jak mogło zakończyć się to tragicznie. Na pokładzie samochodu był między innymi Adrian Polański, który był zakontraktowany na pierwszą galę.

Gola z dużym przejęciem opowiedział:

Ludzie muszą uważać. Nie było żadnych oznak, że jestem śpiący. Wracałem, była druga w nocy, byliśmy po kilku dniach przygotowania gali. Z 30 minut od wyjazdu na autostradę zasnąłem - mówił Gola;

Ja tylko widziałem, jak iskry za nami leciały. Adrian Polak złapał za kierownicę i zaczął krzyczeć "Wojtek budź się" i wyprostował. Ja byłem tak zmęczony, czy się rozbiliśmy - odpowiedział mu Boxdel.

I wychodzi Wojtek z samochodu i mówi "o ku*wa, o ku*wa, spałem" - powiedział Boxdel;

Nie wierzyłem, że do tego doszło, przeżyliśmy i jest to kawał historii. Tak to się wszystko tworzyło - zakończył Gola.

Wojtek Gola - wiek, rower, choroba, koty, wzrost, zarobki, partnerka, tatuaże, kiedyś

Sonda
Fame MMA 18 - jaką walkę byś zobaczył(a) najbardziej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE