Wojtek Gola kupił malucha, a teraz pokazał wielkie serce! TAKIEJ akcji jeszcze nie było!

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER / EAST NEWS Wojtek Gola kupił "malucha", a teraz pokazał wielkie serce! TAKIEJ akcji jeszcze nie było!

PIĘKNY GEST

Wojtek Gola kupił "malucha", a teraz pokazał wielkie serce! TAKIEJ akcji jeszcze nie było!

2024-07-10 14:05

Wojtek Gola nie miał najłatwiejszego dzieciństwa. Wie, że na pieniądze ciężko trzeba pracować. Doświadczenia z dzieciństwa sprawiają, że często włącza się w aukcje charytatywne. Teraz sam takową postanowił zorganizować! Chodzi dokładnie o legendarnego Fiata 126p, którym jeździł i którego podpisał IShowSpeed!

Spis treści

  1. Wojtek Gola - aukcja charytatywna

Historyczna gala Fame 22 zbliża się wielkimi krokami. Karta walk Fame powoli jest uzupełniana, ale już wiadomo, że na największym stadionie sportowym w naszym kraju, który jednocześnie jest piłkarskim domem reprezentacji Polski, zawalczy Tomek Adamek. Rywalem "Górala" będzie Kasjusz "Don Kasjo" Życiński. Promocja tego gorącego wydarzenia powoli rusza, ale nie jest jeszcze na tyle rozkręcona. Dlatego też jeden z włodarzy ma sporo czasu na inne aktywności. Chociażby oprowadzanie Youtubera IShowSpeeda po Warszawie, czy kilka dni później po Krakowie. Wojtek Gola, bo o nim mowa, wpadł na pomysł, by zaprezentować światowemu twórcy dumę polskiej motoryzacji, czyli Fiata 126p. W dniu wizyty Speeda w Polsce pilnie poszukiwał malucha, którym później dał mu się przejechać. Youtuber następnie zostawił na nim swój autograf, a Gola postanowił wystawić pojazd na aukcję charytatywną!

Szymon Marciniak - wiek, rodzina, dzieci, zarobki, mecze, wzrost, prywatnie, statystyki

Krzysztof Rozpara o FAME MMA na PGE Narodowym

Wojtek Gola - aukcja charytatywna

Wojtek Gola wystawił na licytację "malucha", którego kupił w ostatniej chwili i którym jeździł IShowSpeed. W ogłoszeniu aukcji napisał: Zapraszamy do udziału w wyjątkowej akcji charytatywnej, w której licytowany będzie legendarny Fiat 126, znany jako Maluch. Ten unikalny egzemplarz został spontanicznie zakupiony przez Wojciecha Golę na specjalną okazję – wizytę popularnego youtubera IShowSpeeda w Polsce. Samochód jest w pełni sprawny i ozdobiony autografami obu gwiazd. Całkowity dochód z licytacji zostanie przekazany do Kliniki Onkologii Dzieci i Młodzieży w instytucie Matki i Dziecka, aby wspomóc walkę najmłodszych pacjentów z chorobami nowotworowymi. Dołącz do nas i pomóż w niesieniu nadziei dzieciom!

Licytacja malucha Wojtka Goli trwa od 9 do 17 lipca 2024, godziny 18:00. 10 lipca o godzinie 14:00 najwyższa wpłacona kwota wynosiła 10500 zł.