Wiosenna ramówka 2017: co i kiedy oglądać?

2017-02-02 12:58

Najpopularniejsze programy rozrywkowe już w lutym wracają do TV. Daty gorących premier 2017 w TVN, Polsat, TVP już teraz na ESKA.pl

Idol, Taniec z Gwiazdami, Agent Gwiazdy - kiedy emisja najpopularniejszych programów? Już wiosną do telewizji wracają znane i lubiane programy rozrywkowe. W tegorocznej ramówce stacji telewizyjnych czeka na nas kilka nowości, ale także znane od kilku sezonów programy rozrywkowe i talent-show. Dodatkowo dwie stacje zaplanowały wielkie powroty hitów, których przez kilka lat brakowało w ramówce. Na ESKA.pl przygotowaliśmy listę najważniejszych programów rozrywkowych, które wiosną zagoszczą na naszych ekranach. Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje, a także daty i godziny emisji.

Idol 2017

Jeden z wielkich telewizyjnych powrotów. Po kilku latach nieobecności muzyczny program Idol ponownie zawita w Polsacie. Tym razem w jury zasiądą: Ewa Farna, Elżbieta Zapendowska, Janusz Panasewicz i Wojciech Łuszczykiewicz. Emisja od 15 lutego, środy o godz. 20:00.

Milionerzy 2017

Kolejny powrót do TV to program Milionerzy. Gospodarzem show ponownie będzie Hubert Urbański. Emisja od 13 LUTEGO, OD PONIEDZIAŁKU DO CZWARTKU, GODZ. 20:55.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7

Ten niezwykle popularny muzyczny program wraca do Polsatu już 4 marca.

Taniec z Gwiazdami 2017

Wiosna w Polsacie to m.in. powrót Tańca z Gwiazdami. Dokładna data emisji show nie jest jeszcze znana, ale najprawdopodobniej będzie to marzec 2017.

Agent Gwiazdy 2

Czternastu uczestników - w tym Agent - ma do wykonania trudne zadania wymagające doskonałej sprawności fizycznej i niejednokrotnego pokonywania swoich lęków i słabości. Tym razem uczestnicy wyjadą do Argentyny. Emisja: 14 LUTEGO, WTORKI O GODZ. 21:30.

Disco Star 2017

Wiosną 2017 w Polo TV zobaczymy już piątą edycję programu Disco Star. Uczestnicy show to przede wszystkim młodzi wokaliści i zespoły śpiewające największe przeboje disco polo, a tym samym walczą o tytuł Disco Star. 

Mastercheff Junior 2

To już drugi sezon kulinarnego show, w którym o miano najlepszego kucharza powalczą dzieci. Emisja od 19 LUTEGO, W NIEDZIELE O GODZ. 20:00.

Najnowsze