Wiktoria Tracz kilka lat temu podpaliła scenę. Teraz wraca z mocnym uderzeniem

Wiktoria Tracz kilka lat temu podpaliła scenę. Teraz wraca z mocnym uderzeniem
Autor: Wiktoria Tracz / prywatne Wiktoria Tracz kilka lat temu podpaliła scenę. Teraz wraca z mocnym uderzeniem

Wiktoria Tracz w The Voice Kids pokazała, że warto zwrócić na nią uwagę. Młoda wokalistka z Nowego Sącza występuje na muzycznych scenach całego świata i nagrywa utwory, które mają tysiące odtworzeń. Po krótkiej przerwie powróciła z nowym singlem, a ten momentalnie zyskał popularność w internecie. Przekonajcie się sami już teraz.

Spis treści

  1. Wiktoria Tracz - kim jest?
  2. Wiktoria Tracz - piosenka 2021

Wiktoria Tracz w The Voice Kids zachwyciła wszystkich trenerów i wywołała ogromne zamieszanie. Wówczas duet Tomson i Baron z zespołu Afromental nazwał ją podpalaczką scen, co wywołało uśmiech na twarzy młodej wokalistki. Niedługo później szlifowała swoje wokalne umiejętności pod okiem popularnych wykonawców. Wiktoria po spełnieniu marzenia, jakim były występy na muzycznej scenie telewizyjnego programu, nie zwolniła tempa i nadal skutecznie realizowała swoje cele. Jeden z ostatnich to wydanie singla, który cieszy się dużą popularnością w najpopularniejszym serwisie wideo świata. 

The Voice Kids 4: Sara Egwu-James - 12-latka z głosem diwy! Trenerzy oniemieli

Wiktoria Tracz - kim jest?

Wiktoria Tracz urodziła się 26 listopada 2002 roku w Nowym Sączu. To młoda wokalistka, która dobrze czuje się w muzyce rozrywkowej. Wiktoria jest laureatką festiwali ogólnopolskich i międzynarodowych, gdzie nabyła sceniczne doświadczenie. Choć warto przypomnieć, że już jako mała dziewczynka była bardzo kreatywna. Uczęszczała na zajęcia z tańca, śpiewu, aktorstwa i rzeźbiarstwa. Ukończyła też I stopień Państwowej Szkoły Muzycznej w Nowym Sączu w klasie skrzypiec

Wiktoria Tracz w The Voice Kids - nastolatka idzie śladami Adele

Rok 2016 był przełomowy w życiu młodej wokalistki. W czasie prestiżowego konkursu Zjazd Młodych Gwiazd w Szczecinie, otrzymała specjalną nagrodę Fundacji im. Krzysztofa Dzikowskiego. Krzysztof Dzikowski był zachwycony jej walorami wokalnymi. Duet rozpoczął pracę nad pierwszą płytą Wiktorii, na której znalazły się piosenki autorskie, między innymi: Zimowy Bal, Naście Lat czy Powroty impossible, do których muzykę skomponował Marek Kisieliński. We wrześniu 2016 rokurozpoczęła naukę w artystycznej szkole The BRIT School w Londynie.

Wiktoria Tracz bardziej dała się poznać za sprawą udziału w programie The Voice Kids. Śpiewając energetyczny utwór Rock&Rollin’Love, oczarowała trenerów pierwszej edycji show. Sam Tomson nazwał ją podpalaczką scen. Wiktoria znalazła się w drużynie Afromental.

Wiktoria Tracz - piosenka 2021

Wiktoria Tracz swoim solowym materiałem postanowiła podzielić się w 2020 roku. W kwietniu zadebiutowała ze swoim pierwszym mini-albumem Chaos. Na EP-ce znalazły się utwory, takie jak: In The Middle, 'Show me, How far do I go, a także One Step Back. Wiktoria miała przyjemność śpiewać w chórkach dla Acentha Lang podczas prestiżowego Dimond Dining Event, który jest organizowany przed wręczeniem brytyjskich nagród muzycznych The BRIT Awards.

W styczniu 2021 wydała utwór Scars, który cieszy się dużą popularnością na YouTube. Sama wokalistka o utworze mówi:

Mój nowy singiel Scars to piosenka o ranach wewnętrznych o których boimy się mówić. Wielu z nas boryka się z mental heath a niewielu potrafi o tym rozmawiać i poprosić o pomoc. Jest apelem żeby wyjść z wewnętrznej jaskini i nie chować się ze swoimi problemami, małe czy duże każdy z nas cierpi na własny sposób. Teledysk został nagrany w Londynie w pięknym, magicznym miejscu, we współpracy z moimi przyjaciółmi.

Najnowsze