Wiktoria Tracz w The Voice Kids - nastolatka idzie śladami Adele

2018-01-24 15:00
Wiktoria Tracz w The Voice Kids - nastolatka idzie śladami Adele
Autor: fot./screen/youtube.com/The Voice Kids Poland Wiktoria Tracz

Adele, Amy Winehouse, Katie Melua - do tych wokalistek, wkrótce może dołączyć Wiktoria Tracz! Poznajcie nastolatkę, która zachwyciła w The Voice Kids.

Wiktoria Tracz w The Voice Kids to nastolatka, która idzie śladami Adele. Dziewczyna uczy się bowiem w londyńskiej The Brit School, do której uczęszczała też twórczyni Hello, a także Amy Winehouse, Katie Melua czy Jessie J. Ta szkoła to prawdziwa wylęgarnia gwiazd, do której trafiają tylko najzdolniejsi. Już samo to świadczy, że Wiktoria Tracz, jest niesamowicie utalentowana. Widzowie mogli się zaś o tym przekonać, oglądając jej występ w The Voice Kids.

Marcelina Szlachcic - kim jest zachwycająca uczestniczka The Voice Kids?

Autor: brak danych

Marcelina Szlachcic to kolejna uczestniczka The Voice Kids, która rozkochała w sobie jury i publiczność. Kim jest śmiała nastolatka? Przeczytajcie więcej na ESKA.pl.

Kim jest Wiktoria Tracz?

Wiktoria Tracz ma 14 lat i pochodzi z Nowego Sącza. Śpiewa od dziecka, a dzięki wsparciu rodziców, udało jej się osiągnąć sukcesy na wielu konkursach i dostać do elitarnej szkoły. Swoje zdolności potwierdziła w The Voice Kids, gdzie wykonała piosenkę Afromental Rock&Rollin;' Love. Nic więc dziwnego, że trafiła właśnie do grupy Tomsona i Barona. Muzycy byli tak zachwyceni Wiktorią, że wykonali z nią kawałek jeszcze raz. Tego akustycznego wykonania nie pokazano w telewizji! Zobaczcie oba nagrania poniżej.

Inne wykonania Wiktorii Tracz

Wiktoria Tracz jest wokalistką bardzo wszechstronną. Można się o tym przekonać oglądając nagrania, które nastolatka zamieszcza na YouTube. Na szczególną uwagę zasługuje jej wykonanie piosenki Zimowy Bal oraz cover Havana od Camili Cabello.

Wiele wskazuje na to, że Wiktoria Tracz zajdzie daleko w The Voice Kids!

Voice of Poland - KONIEC? Co już wiadomo?

Autor: brak danych

Koniec Voice of Poland jest przesądzony? Co się stało i dlaczego program miałby nie wrócić do ramówki TVP? Szczegóły - na ESKA.pl

 

Najnowsze