Wigor Mor W.A. w Szybkiej Serii: w mojej playliście ostatnio gra nowa płyta JWP

2020-07-08 14:38 Dominik Pajewski
Wigor Mor W.A. - Szybka Seria
Autor: Eska.pl Eska.pl

Wigor ze składu Mor W.A., pojawił się ostatnio u nas na długi wywiad, jednak nie mogło zabraknąć pytań w 'Szybkiej Serii'. Kilka pytań mogło zaskoczyć rapera, a niektóre odpowiedzi wydawały się mocno nieoczywiste. Sprawdźcie, jak Wigor poradził sobie w 'Szybkiej Serii'.

Wigor, który przez wiele lat działa w składzie Mor W.A., mając jednocześnie na koncie legendarny album 'Wysokie Loty', nagrany wspólnie z Jurasem, postanowił w końcu wydać solowy krążek. Album '1978', który ukazał się nakładem wytwórni Dope Ride, był punktem wyjścia do ciekawej rozmowy, która zahaczyła nie tylko o tematy hip-hopu. Przy okazji wywiadu, nie mogło zabraknąć 'Szybkiej Serii'.

Jaki koncert był najlepszy w karierze Wigora, a który wspomina najgorzej? Co by robił, gdyby nie muzyka i czy jest miejsce na świecie, w którym mógłby mieszkać? Co obecnie gra w playliście reprezentanta Mor W.A.?

Najtrudniejsze było jednak ostatnie pytanie, w którym raper musiał wybrać między zaprzyjaźnionymi ekipami, Zip Składu lub Molesty. Jak artysta poradził sobie z 'Szybką Serią'? Sprawdźcie sami w naszym materiale.

Szybka seria MOR W.A

Album '1978' ukazał się nakładem wytwórni Dope Ride, a znalazło się na nim sporo gości, którzy przez lata przecinali się z Wigorem na muzycznej ścieżce. Wśród zaproszonych znaleźli się między innymi: Lukasyno, Miodu, Miexon, Peja, Kafar Dixon37, Kaen, O.S.T.R. czy Fu.

Najnowsze