Wigor Mor W.A. o albumie '1978' : Widzę coraz więcej plusów, że poszliśmy 'na swoje'

2020-07-07 21:42
Wigor Mor W.A.
Autor: Eska.pl

Wigor to jedna z tych postaci na polskiej scenie hip-hopowej, która ma na swoim koncie albumy, nazywane obecnie klasykami. Przy okazji pierwszej solówki Wigora, spotkaliśmy się na długą rozmowę, która dotyczyła nie tylko krążka ''1978''. Jak wyglądały pierwsze nagrywki u Volta i skąd tyle powiązań Wigora z muzyką rockową? Tego dowiecie się z naszego wywiadu.

Wigor ma na swoim koncie świetnie klasyczne krążki ze składem Mor W.A., kultową płytę z Jurasem, album z producentem Trojakiem oraz projekt Empiria. Po wielu latach i kilku przeszkodach, na rynku pojawił się solowy album artysty, pod tytułem '1978'. Obszerne wydawnictwo było punktem wyjścia do długiej rozmowy, w której nie mogło zabraknąć wspomnień o pierwszych nagrywkach, a nawet o powiązaniach z muzyką rockową i metalową.

Jak wyglądały pierwsze nagrywki? Skąd tyle zajawki na muzykę rockową u Wigora? Kto jeszcze miał się pojawić na krążku '1978' i czy jest szansa na reedycje i nowy album Mor W.A.? Tego dowiedzie się z obszernej rozmowy.

Wigor Mor W.A. w wywiadzie dla Eska.pl
Najnowsze