Wigor i O.S.T.R. połączyli siły! Ta współpraca to owoc wieloletniej przyjaźni!

2020-06-06 12:10
Wigor i O.S.T.R. połączyli siły! Ta współpraca to owoc wieloletniej przyjaźni!
Autor: Tomek Wrześniewski Wigor i O.S.T.R. połączyli siły! Ta współpraca to owoc wieloletniej przyjaźni!

5 czerwca pojawiła się wyczekiwana solowa płyta Wigora ze składu Mor W.A. Album 1978 trafił już do sklepów muzycznych i na platformy streamingowe, a w sieci ukazał się najnowszy klip promujący ten materiał. W singlu Motyw przewodni wystąpili gościnnie O.S.T.R. i DJ FALCON1. Więcej szczegółów na ESKA.pl.

Motyw przewodni to szósty singiel ze świeżo-wydanego albumu 1978. Wieloletnia znajomość Wigora i O.S.T.R.-a, przerodziła się we wspólny numer, opowiadający o trudnych doświadczeniach z przeszłości, które umocniły obu raperów i dały cenne lekcje na przyszłość. Produkcją utworu zajął się Szczur JWP.O cuty zadbał DJ FALCON1, a za video odpowiada Sabatshorts (Pompidou.Film). 

Preorderowa wersja albumu Wigora jest ściśle limitowana i nie będzie wznawiana. W momencie premiery bogatsze wydanie 2CD jest już dostępne tylko na Preorder.pl, a także stacjonarnie i online na Asfaltshop.pl, Hempszop.pl i w Serum Sklepie. W regularnej sprzedaży empikowej dostępna jest standardowa wersja 1CD.

Domowe granie: Skytech porywa energetycznym setem!

Wigor - nowa płyta 

Nowy materiał Wigora ukazał się nakładem labelu Dope Ride. Poza kolegami z macierzystej formacji Mor W.A. usłyszymy na nim takich artystów, jak: O.S.T.R., Peja, Ero JWP, Grizzlee, Miodu, KaeN, Lukasyno czy Rest i Kafar z Dixon37. Projektem okładki i oprawy graficznej "1978" zajął się znany i ceniony grafik Grzegorz "Forin" Piwnicki, zaś zdjęcia okładkowe zrobił Kamil Nastyk.

Wigor & O.S.T.R - Motyw przewodni

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze