Wigor Mor W.A. prezentuje teledysk nagrany w domu! Zobaczcie Teatr jednego aktora [WIDEO]

2020-04-21 14:48
Wigor Mor W.A.
Autor: Kamil Nastyk Wigor Mor W.A.

Kwarantanna i pobyt w domu to wbrew pozorom świetny czas dla kreatywnych działań. Właśnie udowodnił to Wigor, który szykuje się do premiery nowej solowej płyty. Reprezentant składu Mor W.A. podzielił się ze słuchaczami wyjątkowym klipem do utworu Teatr jednego aktora, zrealizowanym od a do z w domowych warunkach.

Teatr jednego aktora to trzeci singiel z nadchodzącego albumu "1978". Za muzykę do utworu odpowiada Szczur JWP, natomiast skrecze i cuty są dziełem DJ-a Falcon1. Montażem i reżyserią klipu zajął się osobiście Wigor, którego w tworzeniu filmowych ujęć wspomogła najbliższa rodzina. W serwisach streamingowych dostępne są już także poprzednie single z płyty, takie jak Nieuchwytny oraz No Limit.

Wigor Mor W.A. - nowa płyta

Preorder albumu "1978" wystartował 6 kwietnia. Nowa solówka Wigora to aż 27 premierowych utworów na 2 nośnikach CD (wersja deluxe). Poza kolegami z macierzystej formacji Mor W.A. usłyszymy na nim takich artystów, jak: O.S.T.R., Peja, Ero JWP, Grizzlee, Miodu, KaeN, Lukasyno czy Rest i Kafar z Dixon37.

W preorderowej wersji albumu znajdzie się specjalny bilet meet&greet z autografem, który będzie upoważniał nie tylko do darmowego wejścia na wybrany koncert trasy promującej album, ale również do osobistego spotkania z artystą przed występem. Alternatywna rozszerzona wersja preorderu wzbogacona została o klasyczną czarną bandanę (do wyboru z logiem Wigora lub całego składu Mor W.A.).

Dwupłytowy album jest ściśle limitowany i nie będzie wznawiany. Po wyprzedaniu nakładu do sprzedaży trafi wersja standard 1CD. Nowy materiał Wigora ukaże się nakładem labelu Dope Ride. Premiera planowana jest na 29.05.2020. Projektem okładki i oprawy graficznej "1978" zajął się znany i ceniony grafik Grzegorz "Forin" Piwnicki, zaś zdjęcia okładkowe zrobił Kamil Nastyk.

Koronawirus. Posłuchaj o faktach i mitach. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami
Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze