Wielkie emocje w The Voice of Poland 12! Wiemy co wydarzy się w odcinkach 5 i 6.

2021-09-25 15:07
The Voice of Poland 2021 - kiedy jest muzyczne show? O której godzinie [DATA, GODZINA]
Autor: WBF The Voice of Poland 2021 - kiedy jest muzyczne show? O której godzinie [DATA, GODZINA]

Ulubione muzyczne show Polaków trwa w najlepsze! Każdy kolejny odcinek The Voice of Poland to ogromna dawka wrażeń. Chcecie wiedzieć, co wydarzy się niebawem? Kto się popłacze? Kto zostanie wbity w fotel z wrażenia? Zdradzamy kilka szczegółów produkcji.

The Voice of Poland 12 - odcinek 5 i 6 będą pełne emocji. Muzyczne show emitowane jest od 2011 roku. W tym czasie skład trenerski zmieniał się wielokrotnie. W tym sezonie w ekipie jury zobaczyć możemy Sylwię Grzeszczak, Justynę Steczkowską, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona. I w tej edycji program nie przestaje zaskakiwać. W najbliższych odcinkach na scenie zobaczymy malutkie dziecko, artystę operowego czy tańczącą Justynę Steczkowską. Jesteście ciekawi, co jeszcze wydarzy się w The Voice of Poland 12? Zobaczcie zwiastun już teraz!

Ana Andrzejewska - pamiętasz piękną uczestniczkę The Voice of Poland? Nadal zachwyca talentem! Zobacz jej występy

Wstrząsające wyznanie uczestniczki The Voice of Poland

The Voice of Poland - zwiastun

Na fanpage'u show pojawił się krótki filmik, który zapowiada co będzie się działo w odcinku 5 i 6. To może być dla was szok! Muzyczne widowisko zdecydowanie potrafi zaskoczyć widzów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze