Ana Andrzejewska - pamiętasz piękną uczestniczkę The Voice of Poland? Nadal zachwyca talentem! Zobacz jej występy

2021-09-21 14:00
Ana Andrzejewska
Autor: Youtube.com/The Voice of Poland

Ana Andrzejewska kilka lat temu była jedną z faworytek programu The Voice of Poland. Na Przesłuchaniach w ciemno powaliła na kolana swoim wykonaniem Love Me Like You Do. Dotarła aż do finału, ale nie udało jej się wygrać. Wiele osób nie wie jednak, że nadal jest aktywna muzycznie. Na YouTube można znaleźć jej niesamowite występy.

Ana Andrzejewska w 2015 roku podbiła serca polskich widzów. Pojawiła się na castingu do programu The Voice of Poland i od razu stała się jedną z faworytek. Jej Przesłuchanie w ciemno jest jednym z najbardziej wspominanych występów w historii talent show TVP. Na YouTube występ na ponad 4 miliony wyświetleń. Ana w programie wygrała ekipę Edyty Górniak, która doprowadziła ją do samego finału. Tam razem zaśpiewały Crazy In Love z repertuaru Beyonce, który także uważany jest za jeden z najlepszych występów. Choć zajęła trzecie miejsce, wiele osób wróżyło jej ogromną karierę. Tak się nie stało, ale Ana nie zrezygnowała z muzyki. Dalej śpiewa i nagrywa. Wydała kilka własnych utworów. Niedawno na YouTube zamieściła nowy występ, który z pewnością przyprawi o ciarki niejednego słuchacza.

Sylwia Grzeszczak rozpłakała się w The Voice of Poland. Znamy powód!

Ana Andrzejewska - Wszechświat

Ana Andrzejewska ostatnio zamieściła na YouTube występ do piosenki Wszechświat. Tekst piosenki to wiersz Haliny Poświatowskiej. Utwór i wykonanie zachwyca! To jednak niejedyny wspaniały występ Any. Na jej kanale można znaleźć między innymi cover piosenki No Time To Die oraz jej własne single.

Ana Andrzejewska - piosenki

  • Angel
  • Feel High
  • Stuck in Love
  • Cykor
  • Po Wietrze
Najnowsze