Widzowie The Voice Kids nie mają wątpliwości. To ona wygra program!

i

Autor: AKPA Widzowie The Voice Kids nie mają wątpliwości. To ona wygra program!

ZASKOCZENIE?

Widzowie The Voice Kids nie mają wątpliwości. To ona wygra program!

2024-04-23 14:15

W ostatnich przesłuchaniach w ciemno w The Voice Kids 7 doszło do ogromnej zmiany. Dotychczasowa faworytka widzów do zwycięstwa nagle się zmieniła! Trenerzy, ale przede wszystkim widzowie wskazali, że to ta dziewczyna wygra program, a co więcej ma ogromne szanse iść śladami Sary James. Kto wygra The Voice Kids 7 według internautów? Poznajcie nową pretendentkę już teraz!

Spis treści

  1. Marta Porris Zalewska faworytka w The Voice Kids 7
  2. Marta Porris Zalewska - kim jest?

Wyniki The Voice Kids 7 poznamy lada chwila, ale już teraz widzowie wskazują faworytkę do ostatecznego zwycięstwa. Jednocześnie wszyscy przyznają, że nowa edycja The Voice Kids 2024 stoi na bardzo wysokim poziomie i tak naprawdę ich przewidywania mogą się nie sprawdzić. Poznaliśmy bowiem mnóstwo młodych, otwartych, pewnych siebie i utalentowanych dzieciaków marzących o wielkiej karierze. Furorę zrobił Staś Komorek, który zaśpiewał utwór zatytułowany Anyone. Wrażenie zrobił także Kuba Młynarz śpiewający utwór Zacznij od Bacha. W gronie pretendentów do wygrania The Voice Kids 7 jest również Michell Siwak, która świetnie wykonała utwór Beyonce. Sporo mówiło się o tym, że to Elena Płócienniczak wygra The Voice Kids 7. Po tym odcinku pretendentka nagle się zmieniła!

Czy jurorzy "The Voice Kids" są uzależnieni od telefonów?

Marta Porris Zalewska faworytka w The Voice Kids 7

Marta Porris Zalewska w The Voice Kids oczarowała wszystkich. Wykonała megahit "Beat It" i odwróciła wszystkie fotele bez problemu dostając się do kolejnego etapu. Widzowie programu uważają, że zostawiła konkurentów daleko w tyle. Są wręcz przekonani, że to ona wygra muzyczne talent-show dla dzieci. Mocnym argumentem na stwierdzenie, że Marta Porris Zalewska zwycięży siódmą odsłonę programu jest fakt, iż dotarła ona do wielkiego finału hiszpańskiej odsłony tego show o tym samym tytule. Choć 14-latka ostatecznie nie wygrała, osiągnęła ogromny sukces. Dodatkowo, jej wszystkie występy z programu na oficjalnym kanale YouTube hiszpańskiego La Voz Kids wyświetlono ponad milion razy! 

Marta Porris Zalewska - kim jest?

Ma 14 lat. Jest wrażliwą, radosną i bardzo kreatywną nastolatką. Przygodę z muzyką rozpoczęła w wieku 7 lat w Akademii Śpiewu i Tańca w Hiszpanii, gdzie się urodziła i mieszka na stałe. Uwielbia teatr. Grała w musicalu w Madrycie, występowała również na różnych festiwalach i konkursach piosenki. Muzyka to jej pasja i swoją przyszłość wiąże właśnie ze śpiewem. Poza muzyką uwielbia jeździć konno. Marta Porris Zalewska trenuje pod okiem Nataszy Urbańskiej.

Marta Porris Zalewska pójdzie śladami Sary James, która wygrała program dla dzieci, zajęła 2. miejsce na Eurowizji Junior i osiągnęła spory sukces występując między innymi z Black Eyed Peas!

Sonda
Marta Porris Zalewska wygra The Voice Kids 7?