Programy

Widzowie "The Voice Kids" mają swoją faworytkę. To ona wygra program?

2024-04-23 13:24

Choć ma dopiero 14-lat, to posiada już spore doświadczenie w muzyczne, gdyż zaczęła śpiewać w wieku zaledwie 5 lat. Na scenie The Voice Kids udowodniła, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Każdy z jej występów wzbudzał ogromny zachwyt zarówno wśród trenerów jak i fanów programu. Wielu uważa, że to właśnie ona zdobędzie tytuł najlepszego dziecięcego głosu w Polsce.

Finał The Voice Kids 7 zbliża się wielkimi krokami. W programie zostali już najlepsi z najlepszych. Wokaliści z każdym kolejnym odcinkiem udowadniają, że zasługują na tytuł najlepszego dziecięcego głosu w Polsce. Jednak zanim to nastąpi, przed młodymi artystami jeszcze kilka dni przygotowań pod czujnym okiem trenerów. Do ostatniego odcinka muzycznego show dla najmłodszych dostało się po trzech wokalistów z każdej drużyny. Tomson i Baron zdecydowali, że to Milena Gajek, Wiktoria Szeflińska i Nikodem Pajączek zawalczą o 1. miesjce. Z kolei Cleo reprezentować będą: Marysia Stefanowska, Mateusz Pierożek, Ola Antoniak. Spod ramienia Nataszy Urbańskiej wystąpią: Helenka Zaciewska, Marta Porris Zalewska i Michell Siwak. Choć nic nie jest jeszcze przesądzone, to okazuje się, że widzowie mają już swoją faworytkę, która według nich wygra tegoroczną edycję.

Zapłakana Natasza Urbańska w The Voice Kids: - "Muszę wyjść." Wideo

The Voice Kids - Michell Siwak

W najnowszej odsłonie muzycznego show występy utalentowanych wokalnie uczestników oceniają Cleo, Tomson i Baron oraz debiutująca w roli jurorki Natasza Urbańska. To właśnie oni, przez ostatnie tygodnie, byli dla młodych wokalistów wsparciem w dążeniu do realizacji swoich marzeń. Choć każdy z nich na swój sposób zauroczył widzów, to jedna z początkujących artystek wzbudziła w nich szczególne emocje. Mowa o Michell Siwak. 14-latka podczas przesłuchań w ciemno zrobiła prawdziwe show, które poruszyło Nataszę Urbańską do tego stopnia, że nie mogła opanować łez. Swojego zachwytu nie kryła również Cleo, która nie mogła uwierzyć w to, że w młodej wokalistce drzemie tak wielki talent. Każdy kolejny etap sprawiał, że podopieczna nowej trenerki zyskiwała ogromne grono fanów. Podobnie było podczas etapu, w którym wraz ze swoimi koleżankami z drużyny - Inką Kempką i Tosią Falkowską wykonała utwór Loreen "Tattoo". Ten występ udowodnił wszystkim, że Michell jest bezsprzeczną faworytką tegorocznej edycji. Pod każdym z nagrań z jej występów znajduje się masa pozytywnych komentarzy i komplementów dotyczących zarówno jej wokalu jak i charyzmy oraz obycia scenicznego. Internauci uważają, że 14-latka, pomimo młodego wieku, jest niesamowicie dojrzałą artystką, która gotowa jest podbić największe sceny nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Listen on Spreaker.