Whitney Houston i Kygo we wspólnym singlu. Niespodziewany duet gwiazd

2019-06-28 14:25
Whitney
Autor: ADAM JAGIELAK

Jeden z najpopularniejszych producentów muzycznych i DJ-ów na świecie - Kyrre Gørvell-Dahll, znany także jako Kygo, wydał właśnie nowy singiel Higher Love, który zaśpiewała sama Whitney Houston! Utwór jest nową wersją piosenki, która ukazała się jako bonus na japońskim wydaniu albumu I’m Your Baby Tonight w 1990 roku. Jest to też pierwszy utwór Whitney Houston wydany od dziesięciu lat, czyli od singla I Look To You z 2009 roku.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów tej współpracy. Wiedzieliśmy że Kygo będzie właściwym producentem dla tego utworu i że jego produkcja pozwoli pokazać głos Whitney tak, jak zapamiętały go jej fani. Przypomnienie tego utworu z katalogu Whitney umożliwi kolejnemu pokoleniu zapoznanie się z jej dorobkiem – mówi Pat Houston. – Bądźcie gotowi, by zatańczyć do tego porywającego i inspirującego utworu, który jest dowodem talentu Kygo oraz przypomnieniem, dlaczego wszyscy zakochaliśmy się w Whitney.

Whitney Houston i Kygo - piosenka Higher Love

- Dla mnie to prawdziwy zaszczyt – mówi Kygo. - Kiedy spadkobiercy Whitney zwrócili się do mnie z propozycją tej współpracy, uznałem że to wyjątkowa szansa. Whitney to jedna z najlepszych wokalistek w historii. Zaaranżowałem ten utwór na nowo i jestem bardzo zadowolony z finalnego efektu.

Kygo Whitney Houston - Higher Love

Higher Love jest coverem utworu Steve’a Winwooda, wydanego w 1986 roku. Utwór w wykonaniu Whitney dotychczas dostępny był tylko na japońskim wydaniu płyty I’m Your Baby Tonight. Kygo wykona utwór po raz pierwszy już 30 czerwca podczas PrideFestival Utopia w Nowym Jorku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze