Whitney Houston - pierwszy występ w telewizji. Zobacz niesamowite nagranie sprzed lat

2018-07-11 14:21
Whitney Houston - pierwszy występ w telewizji. Zobacz niesamowite nagranie sprzed lat
Autor: fot./screen/youtube.com/Whitney The Voice Houston Whitney Houston

Na tym nagraniu ma dopiero 19-lat. Nie wie jeszcze, że czeka ją wielka kariera i... tragiczny koniec. Na ESKA.pl zobaczycie pierwszy telewizyjny występ Whitney Houston.

Whitney Houston jest uważana za jedną z najwybitniejszych piosenkarek w dziejach. Jej zawrotna kariera przyniosła takie hity, jak How Will I Know, I Have Nothing czy I Will Always Love You. Niestety, wielki sukces pociągał też za sobą problemy. Wokalistka nie radziła sobie z ciężarem sławy i rolą gwiazdy. To doprowadziło do tragicznego finału, czyli jej śmierci 11 lutego 2012 roku. Losy artystki zostały opisane w filmie, który właśnie trafił do kin (szczegóły w odnośniku poniżej). Na YouTube można zaś znaleźć jej pierwszy występ w telewizji. Nagranie sprzed lat jest niesamowite!

Whitney: film dokumentalny o słynnej wokalistce wzruszy cię do łez

Whitney Houston - pierwszy występ 19-letniej wokalistki

Pierwszy występ Whitney Houston w telewizji został zarejestrowany w 1983 roku. Artystka miała wówczas zaledwie 19-lat i dopiero stawała u progu kariery. Wokalistka zaśpiewała w popularnym programie The Merv Griffin Show. Jej wykonanie piosenki Home robi wrażenie także i dziś! Zobaczcie wideo z młodziutką Whitney Houston w telewizji. Ten wokal chwyta za serce!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze