Whitney Houston - pierwszy występ w telewizji. Zobacz niesamowite nagranie sprzed lat

2018-07-11 14:21
Whitney Houston - pierwszy występ w telewizji. Zobacz niesamowite nagranie sprzed lat
Autor: fot./screen/youtube.com/Whitney The Voice Houston Whitney Houston

Na tym nagraniu ma dopiero 19-lat. Nie wie jeszcze, że czeka ją wielka kariera i... tragiczny koniec. Na ESKA.pl zobaczycie pierwszy telewizyjny występ Whitney Houston.

Whitney Houston jest uważana za jedną z najwybitniejszych piosenkarek w dziejach. Jej zawrotna kariera przyniosła takie hity, jak How Will I Know, I Have Nothing czy I Will Always Love You. Niestety, wielki sukces pociągał też za sobą problemy. Wokalistka nie radziła sobie z ciężarem sławy i rolą gwiazdy. To doprowadziło do tragicznego finału, czyli jej śmierci 11 lutego 2012 roku. Losy artystki zostały opisane w filmie, który właśnie trafił do kin (szczegóły w odnośniku poniżej). Na YouTube można zaś znaleźć jej pierwszy występ w telewizji. Nagranie sprzed lat jest niesamowite!

Whitney: film dokumentalny o słynnej wokalistce wzruszy cię do łez

Whitney Houston - pierwszy występ 19-letniej wokalistki

Pierwszy występ Whitney Houston w telewizji został zarejestrowany w 1983 roku. Artystka miała wówczas zaledwie 19-lat i dopiero stawała u progu kariery. Wokalistka zaśpiewała w popularnym programie The Merv Griffin Show. Jej wykonanie piosenki Home robi wrażenie także i dziś! Zobaczcie wideo z młodziutką Whitney Houston w telewizji. Ten wokal chwyta za serce!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze