WhatsApp Messenger

i

Autor: canva.com

WhatsApp niczym Messenger? Nadchodzą zmiany!

2021-11-30 11:56

WhatsApp niczym Messenger? Czy to w ogóle możliwe? Okazuje się, że najprawdopodobniej nadchodzą zmiany, które niektórym użytkownikom mogą mocno przypaść do gustu, lecz niektórzy mogą nie być z tego zadowoleni. O co dokładnie chodzi? Co się zmieni? Sprawdźcie szczegóły.

WhatsApp niczym Messenger? Nadchodzą zmiany! Kilkanaście lat temu społeczność komunikowała się ze sobą pisząc listy lub tradycyjne SMS-y. Z czasem pojawił się komunikator Gadu-Gadu, który był prawdziwym szałem, jednak użytkownicy mogli korzystać z niego tylko i wyłącznie przez komputer. Teraz czasy się zmieniły, a technologia poszła znacznie do przodu. Dziś popularne są social media takie jak Facebook, Instagram czy też Snapchat, a także komunikatory - WhatsApp, Messenger, Telegram. Młodzież i dorośli coraz częściej wymieniają się wiadomościami korzystając z połączenia internetowego i co ciekawe, nie są to tylko wiadomości tekstowe, ale także treści foto i wideo. Co zmieni się w komunikatorze WhatsApp? Jakie dodatki pojawią się w komunikatorze? To będzie coś, co od dłuższego czasu funkcjonuje na Messengerze.

Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy

WhatsApp niczym Messenger

Okazuje się, że nowa funkcja na WhatsApp nadchodzi wielkimi krokami. Co ciekawe, została ona zapożyczona od Facebooka i będzie polegała na reakcji na wiadomości. Jest jednak jedna różnica. Na Messengerze zareagować można na wiadomość emotkami takimi jak: serce, śmiech, szok, smutek, złość i kciuk do góry. Natomiast na WhatsAppie mają pojawić się: kciuk do góry, serce, minka płacząco-śmiejąca, szok, smutek i złączone dłonie na "amen". Kiedy dokładnie nowa funkcja będzie dostępna dla użytkowników? Na razie niestety nie znajdziemy odpowiedzi na to pytanie.

Sonda
WhatsApp - korzystasz z aplikacji?