Instagram

i

Autor: pixabay.com

Nowa opcja na Instagramie! Jak skorzystać z funkcji 'Twoja Kolej'?

2021-11-09 16:07

Instagram rozwija się jak burza. Twórcy kolorowej aplikacji postanowili po raz kolejny dodać nowość, która ma za zadanie ułatwić użytkownikom korzystanie z niej. O co chodzi z funkcją 'Twoja Kolej'? Jak ją używać? Sprawdź najważniejsze informacje na temat nowości, która pojawiła się na Instagramie.

Instagram - jak działa opcja Twoja Kolej? Twórcy kolorowej aplikacji w ostatnim czasie mocno rozpieszczają użytkowników, którzy z niej korzystają. Co chwile wprowadzane są nowości, aby urozmaicić Instagrama oraz ułatwić internautom dodawanie postów i odkrywanie nowych treści. Niestety jak to w przypadku takich zmian bywa, nie wszystkim się one podobają. Po wprowadzeniu tak zwanych rolek, zmienił się algorytm Instagrama. Twórcy aplikacji poinformowali, że nie warto używać 30 hashtagów, jak to było do tej pory. prócz tego należy mieszać znaczniki z tymi popularnymi oraz mniej znanymi. Niestety mimo nowych zaleceń ze strony instagrama, użytkownicy wciąż skarżą się na ucinanie zasięgów i niechętnie publikują treści w aplikacji. Teraz jednak jesteśmy świadkami wprowadzenia kolejnej nowości na Instagramie. Mowa o funkcji Twoja Kolej, którą można użyć tylko za pośrednictwem Insta Stories. Jak to zrobić? Czym jest nowa opcja Twoja Kolej?

Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy

Twoja Kolej na Instagramie - co to? Jak korzystać?

Instagram uruchomił na początku listopada 2021 nową opcję, która nazywa się Twoja Kolej. Dzięki niej możliwe jest tworzenie publicznych wątków w relacjach nie tylko przez jedną osobę, ale przez kilkanaście! O co w tym chodzi? Korzystając z naklejki Twoja Kolej tworzymy własną historię, np. pokazując własne zwierzęta. Ktoś kto chce wziąć udział w zabawie może kliknąć naszą naklejkę i dołączyć do zabawy, publikując zdjęcie swojego pupila na swoim Stories. Oprócz tego klikając w naklejkę inne osoby mogą dowiedzieć się, kto jeszcze wziął udział w zabawie. Co ciekawe, nowa funkcja Instagrama porównywana jest do duetów, które często można zauważyć na TikToku. Jakby tego było mało, Instagram od kilku dni zezwolił wszystkim użytkownikom na dodawania linków w relacjach za pomocą specjalnej naklejki. Wcześniej z takiego rozwiązania mogli korzystać tylko znane firmy i twórcy, którzy na swoim koncie zgromadzili ogromną społeczność.