Wersow została OBRAŻONA na ulicy! Friz wspominał o żenującym zachowaniu przechodnia

2022-07-02 16:14
Wersow została WYŚMIANA na ulicy! Friz wspominał o żenującym zachowaniu przechodnia
Autor: screen z filmu na YouTube: NIE ZNISZCZ ZŁEJ PINIATY! / YouTube.com/WERSOW Wersow została WYŚMIANA na ulicy! Friz wspominał o żenującym zachowaniu przechodnia

Życie prywatne znanych gwiazd, influencerów, czy nawet sportowców bardzo interesuje polskich internautów. Fani często są na tyle ciekawscy, że naruszają prywatność i wolność danej osobistości. Z nieprzyjemną sytuacją spotkała się Wersow. Narzeczona Friza została niemiło potraktowana na jednej z ulicy polskich miast - tyle, że nie przez fana, tylko antyfana Ekipy. Co dokładnie się stało? Przekonajcie się oglądając wideo na naszej stronie.

Spis treści

  1. Wersow wyśmiana na ulicy - komentarze
  2. Wersow wyśmiana na ulicy - wideo

Wersow spotkał smutny incydent, który nie przeszedł bez echa. Wielu znanych Youtuberów zajmujących się commentary wzięło ten temat pod lupę. Weronika Sowa realizując nagrania wideo na jednej z ulic została niespodziewanie zaczepiona i obrażona przez przechodnia. Sytuacja bardzo poróżniła internautów i większość osób słusznie twierdzi, że była to już przesada. Wokół tego tematu zrobiło się głośno również za sprawą Friza, który 23 czerwca 2022 będąc gościem programu Aferki u Boxdela wspominał o tym, że jeden z członków Ekipy miał w niedawno bardzo nieprzyjemną sytuację. Sam jednak nie chciał mówić, o którego z twórców projektu chodziło i że może kiedyś sam zainteresowany lub zainteresowana o tym opowie. Teraz wiele wskazuje na to, że miał na myśli swoją narzeczoną.

Wersow pozuje w seksownym gorsecie. Rozpaliła wyobraźnię fanów [ZDJĘCIA]

ZRANIONE PTAKI, TRENING WERSOW, WERSY QUEBO, DIESEL VS BENZYNA | ESKA XD #051
Sonda
Czy chciałbyś/chciałabyś, żeby Friz i Wersow pokazali swoje wesele?

Wersow wyśmiana na ulicy - komentarze

Wersow z pewnością nie kryła zirytowania zachowaniem osoby, która bez powodu obraziła ją na ulicy. W czasie realizacji materiału wideo do Weroniki Sowy podszedł jakiś chłopak i powiedział: Wow, Wersow, moja ulubiona influencerka, ale ale zaje*iście. Też chcę być na nagraniu. Jestem największym fanem! Narzeczowa Friza z uśmiechem na twarzy odpowiedziała: - tak? Na co otrzymała odpowiedź: Nie, mam cię w dupie. Po czym szybko zaczął się oddalać bojąc się reakcji Youtuberki.

Friz miał ostatnio problemy z oddychaniem. Ujawnił DRAMATYCZNE kulisy!

Po co ktoś to zrobił? Powiedział, że ma Youtuberkę w czterech literach po czym sam do niej podchodzi i przeszkadza w zrealizowaniu materiału. Internauci nie zostawili na antyfanie Ekipy suchej nitki. Nagranie ma mieć już pół roku, ale dopiero teraz ujrzało światło dzienne.

Wersow wyśmiana na ulicy - wideo

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze