Wersow źle czuje się w Ekipie Friza? Nowy film dowodem dla fanów!

2021-10-16 15:27
Wersow
Autor: screeny z YouTube/WERSOW

Weronika Sowa jest uznawana za najpopularniejszą influencerkę w naszym kraju. To idolka dzieci i młodzieży, której życie i karierę śledzi na bieżąco ogromna liczba osób. Teraz niestety fani Wersow znaleźli dowód, że dziewczyna źle czuje się w towarzystwie Ekipy z którą mieszka. Wszystko udowodnił im najnowszy film, który pojawił się w sieci.

Wersow źle czuje się w Ekipie Friza? Nowy film dowodem dla fanów! Wersow to prawdziwa gwiazda internetu, dlatego jest o niej dosłownie codziennie bardzo głośno. Internauci z zaciekawieniem śledzą jej każdy ruch i cieszą się z jej sukcesów. Są też jednak tacy, którzy nie przepadają za Weroniką i niestety wylewają w sieci hejt, lub tworzą niepotrzebne plotki. W ostatnim czasie influencerka nie miała dobrego czasu. Wszystko przez sprawę z logotypem, która wyszła na jaw. Później jednak jej codzienność nabrała wyjątkowych barw, a to wszystko przez oświadczyny Friza, które rzecz jasna przyjęła. Jednak w ostatnim czasie znowu zaczęły krążyć nad nią ciemne chmury. Internauci wyczuli, że Marcysia nie lubi Wersow, a teraz wszyscy zgodnie twierdzą, że najpopularniejsza gwiazda polskiego internetu źle czuje się w gronie Ekipy. Czy to prawda? Widzowie Wersow mają na to dowód!

Wersow kiedyś i dziś

Czy Wersow źle czuje się w Ekipie Friza?

Czy Wersow źle czuje się w Ekipie Friza? Tak twierdzą fani influencerki, dla których idealnym dowodem na to jest najnowszy film zamieszczony na YouTube. W sobotę 16 października Weronika opublikowała vloga z wakacji w Turcji, które spędziła ze swoimi przyjaciółmi - nie tymi z Ekipy, lecz z bliskimi osobami z jej prywatnego życia. Na wideo można zobaczyć między innymi jak Wersow w ich towarzystwie spędziła wolny czas oraz co ciekawego mieli okazję zobaczyć. Czytając jednak komentarze pod vlogiem, można dostrzec, że wielu widzów influencerki twierdzi, że jest ona nieszczęśliwa w Ekipie swojego chłopaka Friza. Powód? Na wakacjach z przyjaciółmi Wersow była po prostu sobą, a w dodatku było czuć jej wielkie szczęście.

- Widać ,że Werka bardzo dobrze czuje się w towarzystwie swoich przyjaciół. Niestety nie można tego powiedzieć o towarzystwie ekipy, szkoda. Na tym filmiku widać,że jest mega szczęśliwa i przede wszystkim sobą.

- Werka jest tak naturalna na tym odcinku że aż miło się go ogląda

- ale poczułam w tym filmiku vibe starej werki❤️widac ze jest szczęśliwa wśród przyjaciół

- Super że Werka dobrze się czuje w towarzystwie swoich przyjaciół, tylko szkoda że nie jest tak w towarzystwie ekipy. Jest tutaj taka naturalna, uśmiechnięta, bardzo fajny vlog ❤️✌🏻

Czy faktycznie Weronika Sowa źle czuje się w towarzystwie Ekipy, jak twierdzą internauci? Czy z tego powodu może odejść z projektu? Odejście Wersow z Ekipy nie jest raczej realna. Jednak jak czuje się ona w gronie ekipowiczów nie jesteśmy w stanie stwierdzić, ponieważ rzeczy które influencerka pokazuje w sieci to zaledwie 30% czasu wyjęte z jej codzienności. Poniżej możecie obejrzeć vloga z wakacji Weroniki, które spędziła ze sowimi przyjaciółmi w Turcji. Czekał na nich nawet lot balonem!

Sonda
Czy Wersow źle czuje się w Ekipie?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze