Wersow zdradza, jak poznała Friza. Para nie miała łatwych początków!

2020-07-14 12:18
Wersow zdradza, jak poznała Friza. Para nie miała dobrego startu!
Autor: YouTube Karol Friz Wiśniewski Wersow zdradza, jak poznała Friza. Para nie miała dobrego startu!

Wersow jest dziewczyną Friza od początku istnienia domu Ekipy. Historia ich związku jak się okazało nie jest do końca taka oczywista. Karol nie poderwał Weroniki jako znany youtuber, tylko... właściciel klubu! Najpopularniejsza para influencerów w Polsce nie miała jednak łatwego startu! O szczegółach tej znajomości przeczytacie na ESKA.pl.

Friz i Wersow to para idealna? Poznaj historię najpopularniejszej pary na polskim YouTube! Od początku lipca 2020 roku Ekipa Friza organizuje na platformie streamingowej Twitch codzienne transmisje na żywo. Każdego dnia możemy oglądać innego youtubera, który prowadzi live. Ostatnio Murcix i Wersow postanowiły odpowiadać na pytania widzów. Fani byli ciekawi w jaki sposób doszło do pierwszego spotkania Weroniki i Karola. Okazuje się, że tego związku mogło nie być, ponieważ Friz nie poderwał Wersow chwaląc się, że jest popularnym youtuberem, tylko że jest promotorem jednego z klubów. Jak wspomina influencerka, nie zrobiło to na niej zbyt dużego wrażenia. Dlaczego więc są razem? Jak rozpoczął się ten związek?

Kim jesteś z EKIPY Friza?

Pytanie 1 z 9
Na jaki kolor przefarbowałbyś włosy?

Wersow i Friz mogli nie być parą?

Friz zanim związał się z Wersow, był z Kingą. Zaraz po oficjalnym zerwaniu, youtuber ukrywał przez pewien czas przed swoimi widzami, kim jest jego nowa wybranka. Okazuje się, że historia tej pary nie jest taka oczywista. Karol chciał poderwać Weronikę będąc promotorem klubu. Wręczył jej wejściówkę do dyskoteki. Wersow wraz z przyjaciółką postanowiły pójść i zobaczyć, jak wygląda ta imprezowa miejscówka: 

Z Karolem znam się bardzo długo. Historia naszej znajomości zaczęła się pod klubem. Wyszłam z moją przyjaciółką na imprezę. Pod klubem spotkałam Karola, który był wtedy promotorem tej miejscówki. Dał nam karteczkę i weszłyśmy do tego klubu. Później wyszło z nas cebulactwo - śmieje się Wersow - ponieważ poszłyśmy po kolejną karteczkę i Karol mi dał bez problemu. Mojej przyjaciółce postawił warunek. Jeżeli powiesz jak Twoja koleżanka ma na imię, to ją dostaniesz. I tak zaczął nas bajerować 

- wspomina Weronika na streamie.

Ostatecznie powiedziały Karolowi, że Weronika tak naprawdę nazywa się Stanisława, w co Friz kompletnie nie uwierzył. Karol początkowo nie zrobił zbyt pozytywnego wrażenia na Wersow. Dlaczego? Chłopak był zapracowany i bardzo się obnosił. Weronika wolała wtedy skromniejszych ludzi. Jednak po kilku latach odnowili kontakt i udali się na pierwszą randkę. Rozmawiali ze sobą kilka dobrych godzin. Kiedy zrodziło się między nimi uczucie postanowili zostać parą.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze