Wersow z OBRZYDZENIEM zaczęła jeść flaczki aż nie wytrzymała. Jej reakcja mówi wszystko!

2022-10-03 10:39
Wersow zaczęła jeść flaki aż w końcu nie wytrzymała. Jej reakcja mówi wszystko!
Autor: screen z filmu na YouTube: TESTUJE ZNIENAWIDZONE JEDZENIE INFLUENCERÓW! / WERSOW Wersow zaczęła jeść flaki aż w końcu nie wytrzymała. Jej reakcja mówi wszystko!

Weronika Sowa uwielbia wyzwania! Chętnie się w nich sprawdza i radzi sobie bardzo dobrze. Zawsze pokazuje duży dystans do siebie, a także to, że nie uważa się za wielką gwiazdę. Postanowiła przyjąć wyzwanie i sprawdzić, jak smakują flaczki! O co dokładnie chodzi? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Wersow uwielbia robić rzeczy, których do tej pory nie robiła. Choć ostatnio zrezygnowała z ekstremalnego skoku na jednej z basenowych skoczni w Austrii, to i tak należy do grona najbardziej odważnych influencerek w Polsce. Nie będzie zaskoczeniem, gdy już niebawem zdecyduje się i zawalczy na jednej z gal freak-fightowych. Weronika Sowa oprócz nowych wyzwań lubi także zaskakiwać swoje podniebienie nowymi smakami. Uwielbia poznawać kuchnię z najbardziej odległych zakątków świata. Niedawno zdecydowała się poznać znienawidzone smaki popularnych, internetowych osobistości. Spróbowała potrawy, których nie lubią Natsu, Ola Nowak, Hania z Genzie, czy Andziaks i Lexy Chaplin. Właśnie te dwie ostatnie influencerki wskazały, że nie lubią flaków! To tradycyjna potrawa z gęstej zupy, w której skład wchodzi między innymi żołądek wołowy. Jak na smak flaczków zareagowała Wersow?

Ile Friz ma pieniędzy za filmy Genzie? Przybliżona kwota powala na kolana!

Sonda
Czy Friz i Wersow to najlepsza para w internecie?

Wersow - reakcja na flaki

Weronika Sowa spróbowała pizzę z chipsów serowych, oliwki, ostre papryczki, żurek, czy chociażby oscypki. Prawie wszystkie te potrawy i przekąski wywołały u niej mieszane odczucia, ale najbardziej zirytowała się, gdy musiała zjeść zupę flaczki. Wybrała się do jednej z restauracji, gdzie zamówiła tę potrawę. W trakcie próbowania mówiła:

To wygląda szczerze, jakby wrzucić to co niepotrzebne do gara i podać z pietruchą. Trochę mi się odechciało tego jeść. Wszystkie części żołądka wchodzą w skład tej zupy. Ta bułka jest o wiele lepsza od zupy. Trochę galaretkowane, trochę lejące

- mówiła z obrzydzeniem narzeczona Friza. Stwierdziła jednocześnie, że gdyby ktoś jej to podał, a byłaby bardzo głodna i nie wiedziała, że to są fragmenty żołądka, zjadłaby zapewne tę zupę.

Friz i Wersow wyśmiani przez Wardęgę. Mówił o tym, że są 'odklejeni'!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze