Wersow wystąpiła w filmie z legendarnym aktorem! Tego nikt się nie spodziewał

i

Autor: Screen z YouTube/WERSOW Wersow wystąpiła w filmie z legendarnym aktorem! Tego nikt się nie spodziewał

Wersow wystąpiła w filmie z legendarnym aktorem! Tego nikt się nie spodziewał

2020-08-24 11:16

Czegoś takiego chyba nikt się nie spodziewał! Popularna influencerka i youtuberka Wersow, wystąpiła w filmie z legendarnym aktorem! Jaką rolę zagrała dziewczyna Friza? Kiedy będziemy mogli obejrzeć produkcję w sieci? I co najważniejsze, u czyjego boku ją zobaczymy? Wszystkie najważniejsze informacje, znajdziecie w artykule poniżej.

Wersow wystąpiła w filmie z legendarnym aktorem! Kto by pomyślał, że najpopularniejsza influencerka i youtuberka wystąpi u boku znanego, polskiego aktora. Weronika Sowa znana jest większości internautom pod pseudonimem Wersow. Dziewczyna nie tylko nagrywa lifestylowe filmy na swój kanał YouTube, ale również prężnie działa na Instagramie. W życiu prywatnym Wersow jest dziewczyną Friza i dodatkowo wchodzi w skład jego najpopularniejszej ekipy w naszym kraju. Niedawno gwiazda sieci otrzymała propozycję, aby zagrać w produkcji u znanego youtubera - Reżysera Życia, który specjalizuje się w nagrywaniu życiowych materiałów. Na jego kanale możemy znaleźć filmy poruszające ważne aspekty. Jest to między innymi depresja u nastolatków, wpływ złego towarzystwa na drugą osobę, czy też materiał o tym, że wygląd nie jest najważniejszy.

Reżyser Życia, do swoich produkcji często zaprasza znane gwiazdy internetu, a także popularne aktorki czy też aktorów. W jego filmach widzowie do tej pory mogli oglądać między innymi: Magdę Beredę, Julię Kosterę, Ernesta Musiała i Małgorzatę Heretyk z 19+, Julię Wróblewską, Wiktorię Gąsiewską, Olę Nowak, Roxie Węgiel, a także Marylę Rodowicz. Nie mogło zabraknąć również Wersow, która zadebiutowała na kanale Reżysera w filmie Znikające dzieci. Depresja nastolatków. Tym razem widzowie, będą mogli zobaczyć ją już niedługo w najnowszej produkcji przy boku znanych aktorów i nie tylko!

Domowe Granie: Magda Bereda

Wersow wystąpi w filmie ze znanym aktorem!

O najnowszym filmie Reżysera Życia może być naprawdę bardzo głośno. Póki co, fabuła nie została ujawniona, ale obsada mocno zaskakuje i imponuje wielu odbiorcom! W najnowszym materiale widzowie będą mogli zobaczyć nie tylko Wersow, ale również Olę Nowak, która zagra jej przyjaciółkę, Magdę Berdę, córkę Anny Przybylskiej i Jarosława Bienuka - Oliwię Bieniuk, Lenę Kociszewską oraz Fagatę. Nie zabraknie również znanych aktorów ze świata teatru oraz telewizji. W rolę dziadka Wersow wcieli się Andrzej Grabowski, jej tatę natomiast zagra znany aktor z Klanu - Piotr Cyrwus, a w rolę mamy wcieli się Maja Barełkowska - Cyrwus. Poniżej możecie obejrzeć backstage z planu filmowego. Póki co nie jest znana konkretna data premiery, jednak Reżyser Życia na InstaStories obiecywał, że ujrzymy ją już niedługo. My już nie możemy się doczekać końcowego efektu, a Wy?