Wersow wyprawia wesele! To będzie huczna impreza na początku grudnia

i

Autor: screen z filmu na YouTube: WIELKA NIESPODZIANKA DLA KAROLA! / WERSOW Wersow wyprawia wesele! To będzie huczna impreza na początku grudnia

OGŁOSIŁA FANOM

Wersow wyprawia mini-wesele! To huczna impreza na początku grudnia

2023-12-02 12:00

Wersow przygotowała kreacje, dokładny makijaż, fryzurę, a to wszystko na wyjątkowy wieczór, który zapamięta na bardzo długo. Jedna z najbardziej wpływowych influencerek ogłosiła publicznie, że przygotowuje mini-wesele i zamierza świętować ważny dla siebie etap w życiu. Długo musiała na to czekać! O co dokładnie chodzi? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Wersow wyprawia wesele! O co chodzi?

Kiedy wesele Friza i Wersow? Gdzie się odbędzie? Czy będzie relacja z ważnego dnia najpopularniejszych influencerów w Polsce? Fani od kilkudziesięciu miesięcy głowią się, zadają pytania i zastanawiają, jak będzie wyglądać ślub pary i w jakiej sukni pojawi się przepiękna panna młoda. A tym bardziej po tym, co ostatnio zostało ujawnione. Otóż Wersow napisała, że znalazła z Frizem idealne miejsce na wesele, a to tylko rozgrzało internautów. Dużo mówi się o słonecznej Grecji, gdzie para przeżyła przepiękne chwile. Nie dość, że to tam Karol Wiśniewski poprosił Weronikę Sowę o rękę, to tam para podjęła wspólną decyzję o powiększeniu rodziny. Jednak póki co, Wersow nie zmieni nazwiska, nie wychodzi za mąż, ale postanowiła zorganizować imprezę, którą publicznie nazwała mini-weselem. O co w takim razie chodzi?

Radio Eska: "Kevin sam w domu". Tak dziś wygląda mama Kevina. Catherine O'Hara ma 69 lat i olśniewa urodą

Wersow wyprawia wesele! O co chodzi?

Wersow uwielbia zdradzać tajemnice na swoim instagramowym kanale nadawczym. To właśnie tam swego czasu ujawniła, że ma problemy zdrowotne i przekazała, że faktycznie znalazła z Frizem idealne miejsce na ślub. Ten oficjalny ma się odbyć w 2024 roku, ale dokładnie nie zostało to potwierdzone. Gwiazda natomiast teraz zdradziła, że organizuje mini-wesele dla zaproszonych gości, a wszystko w związku z premierą jej debiutanckiej płyty. Influencerka symbolicznie chce poślubić muzykę, a fani z pewnością liczą, że rozwodu szybko nie będzie i na jednej płycie się nie skończy!

"Dzisiaj organizuję imprezkę z okazji premiery mojej płyty, to będzie mini wesele", ogłosiła narzeczona Friza. Z jej wpisu wynika, że impreza odbędzie się z myślą o mediach, a także osobach, które pracowały przy płycie i jej promocji.