Wersow w świątecznej piosence. Ktoś taki jak Ty to utwór o Frizie?

i

Autor: Kadr z filmu WERSOW - KTOŚ TAKI JAK TY z kanału YouTube Wersow Wersow w świątecznej piosence. Ktoś taki jak Ty to utwór o Frizie?

Wersow w świątecznej piosence. Ktoś taki jak Ty to utwór o Frizie?

2021-12-13 22:05

Weronika Sowa, to znana i lubiana influencerka, która jest narzeczoną Karola Friza Wiśniewskiego, jednego z najpopularniejszych Youtuberów w Polsce. Wersow postanowiła, że nagra świąteczny utwór. Czy nowa piosenka od Werki to utwór o Frizie?

Wersow w świątecznej piosence. Ktoś taki jak Ty to utwór o Frizie? To pytanie zadają sobie wszyscy fani Ekipy. Weronika Sowa postanowiła, że tuż przed świętami Bożego Narodzenia nagrać utwór pod tytułem Ktoś taki jak Ty. Warto przypomnieć, że Wersow miała już styczność z muzyką. Nagrała kilka utworów do albumu Ekipa - Sezon 3. Z czego w jednej z piosenek śpiewała razem ze swoim narzeczonym Karolem Frizem Wiśniewskim.

Friz zapowiedział nowy plan na 2022. Chce zrobić licytację o... helikopter!

Pogadane z Sarą James

Wersow w świątecznej piosence. Ktoś taki jak Ty to utwór o Frizie?

Weronika Sowa postanowiła nagrać utwór świąteczny Ktoś taki jak Ty. Słowa napisał znany ze współpracy z Ekipą Friza Jakub B.R.O Birecki, natomiast za mix i master odpowiada Jarosław JARO Baran, który współpracuje między innymi z Donatanem i Cleo.

Friz zdradził powody swojej przerwy. Nie poszło o Wersow, a o coś zupełnie innego!

Teledysk do utworu utrzymany jest w świątecznej atmosferze. W klipie pojawia się Wersow i Friz w zimowej scenerii.