Friz

i

Autor: Youtube.com/Karol Friz Wiśniewski

Friz zapowiedział nowy plan na 2022. Chce zrobić licytację o... helikopter!

2021-11-04 11:27

Friz to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych influencerów w Polsce. Obserwują go miliony osób i może pochwalić się ogromnymi zarobkami. W swoich mediach społecznościowych lubi dzielić się swoimi przeżyciami. Ostatnio zdradził coś, co zaskoczyło wiele osób. Okazuje się, że w 2022 roku chce wystawić na licytację... helikopter!

Friz zapowiedział nowy plan na 2022. Chce zrobić licytację o... helikopter! Friz to prawdziwa gwiazda polskiego internetu. Większość jego fanów uważa, że niczego mu nie brakuje i ma życie idealne. Pieniądze, podróże, popularność, przyjaciele - to marzenie wielu osób. Ostatnio Karol Wiśniewski - bo to jego prawdziwe imię i nazwisko - wyznał coś, co zaskoczyło wielu jego fanów. Okazuje się, że Karol ma już nowy i zarazem szalony pomysł na przyszły rok. Zamierza licytować helikopter! Poinformował o tym na swoim profilu na Twitterze. - W 2k22 zrobię licencje na helikopter.. a jeśli nie, no właśnie to co? Wymyślamy mi karę - czytamy. Czy Friz dotrzyma słowa? A jeśli nie, to jakie wyzwanie będzie musiał przyjąć w zamian? Przekonamy się już po Nowym Roku.

Maryla Rodowicz szczerze o Frizie. Będzie duet?!

Friz - Twoje 5 Minut

Jakiś czas temu pisaliśmy o innym nowym osiągnięciu Karola Wiśniewskiego. Popularny influencer postanowił stworzyć internetowy program typu talent show o nazwie Twoje 5 minut. Poszukuje w nim nowych gwiazd polskiego internetu. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.

Ekipa Friza - członkowie, sklep, piosenki

Ekipa Friza to grupa najpopularniejszych influencerów w Polsce. Aktualnie w skład grupy wchodzą Friz (Karol Wiśniewski), Wersow (Weronika Sowa), Mini Majk (Mateusz Krzyżanowski), Jakub Patecki, Fusialka (Kasia Bożek), Marcysia Ryskala, Murcix (Marta Błoch) i Tromba (Mateusz Trabka). Grupa znajomych ma swój sklep online, który nazywa się EKIPATONOSI. Można tam kupić gadżety związane z influencerami. Ich najpopularniejsze piosenki to 3KIPA, Zygzak i Napad na bank.