Jak będzie wyglądał ślub Friza i Wersow? Celebrytka zdradziła ich plany!

2022-06-12 15:26
Friz i Wersow
Autor: Screenshot Instagram/wersow Friz i Wersow - kiedy ślub?

Friz i Wersow to bez dwóch zdań jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Teraz Weronika Sowa opowiedziała o ich ślubnych planach. Kiedy i gdzie odbędzie się wesele?

Friz i Wersow obwieścili fanom, że planują ślub, a teraz youtuberka zdradziła kilka szczegółów związanych z ceremonią. Czy wesele odbędzie się w Polsce, a może za granicą? Oraz przede wszystkim - kiedy? 

ZOBACZ TAKŻE: Najdroższe śluby gwiazd. Te ceremonie kosztowały miliony!

Sonda
Czy chciałbyś/chciałabyś, żeby Friz i Wersow pokazali swoje wesele?

Wersow zdradziła pierwsze szczegóły związane ze ślubem

Weronika Sowa udzieliła ostatnio wywiadu dla magazynu Party.pl, w którym ujawniła pierwsze ślubne szczegóły. Choć nie ustalili jeszcze konkretnej daty, wiadomo już, że ceremonia odbędzie się w 2023 roku. Wszystko przez zobowiązania związane z Ekipą.

Daty jeszcze dokładnej nie mamy. Planujemy, że to będzie w przyszłym roku z tego względu, że teraz mamy sezon czwarty Ekipy i mamy dużo wyjazdów [...]. Chcielibyśmy żeby to było tak "po naszemu", za granicą - zdradziła Wersow w rozmowie z Party.pl.

Wersow dodała również, że wesele odbędzie się za granicą, jednak - wbrew temu, co zakładała większość fanów - nie będą to Stany Zjednoczone. Celebrytce zależy bowiem, by jej dziadek mógł zjawić się na ślubie, a długa podróż mogłaby być dla niego zbyt uciążliwa.

[...] Ja zawsze mówię, że chciałabym mieć małe wesele, z najbliższymi osobami. Nie może to też być daleko, dlatego, że bardzo mi zależy, żeby mój dziadziu był na moim ślubie [...]. Wiele osób pyta, czy może Stany, ale odpowiadam - nie, na pewno nie Stany, dlatego że tam się leci 13 godzin i wiem, że dla dziadzia byłoby to problematyczne - wyjaśniła. 

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazdy, które wzięły ślub w tajemnicy. Im udało się ukryć przed całym światem

QUIZ: Znasz stan cywilny celebrytek?

Pytanie 1 z 5
Olivia Wilde jest...

Czy łatwo powtórzyć sukces Wersow i Friza?

Posłuchaj, jakie rady dla młodych twórców ma ten znany tiktoker!

Listen to "Co Alex Kain radzi młodym twórcom? „W TikToku jest siła!”" on Spreaker.
NAJNOWSZE