Wersow trenuje z tancerką Jennifer Lopez! Szykują się zmiany w jej życiu?

2020-09-19 16:09 Ewelina Kulasza
Wersow trenuje z tancerką Jennifer Lopez! Szykują się zmiany w jej życiu?
Autor: screen z YouTube/WERSOW Wersow trenuje z tancerką Jennifer Lopez! Szykują się zmiany w jej życiu?

Najpopularniejsza youtuberka i influencerka w Polsce tańczy z tancerką zagranicznej gwiazdy Jennifer Lopez! Ta informacja zaskoczyła wszystkich wielbicieli Wersow. Dlaczego Weronika zaczęła tańczyć? Powrót do tańca to dla influencerki naprawdę bardzo ważne sprawa! Co ciekawe, na parkiecie pojawił się nawet Friz. Musicie to zobaczyć!

Wersow trenuje z tancerką Jennifer Lopez! Czy to oznacza, że szykują się zmiany w jej życiu? Najpopularniejsza youtuberka i influencerka w naszym kraju ponownie zaskakuje. Tym razem nie chodzi wcale o nowe zdjęcia na profilu, ale o filmik, który pojawił się niedawno na jej kanale. Wersow w najnowszej produkcji zabiera swoich widzów na salę taneczną, gdzie pokazuje jak powraca do swojej pasji, czyli do tańca. Nie było by w tym nic specjalnego, gdyby nie gość, który pojawił się obok niej. Otóż Wersow postanowiła nauczyć się nowych kroków w obecności najlepszej tancerki Klaudii Antos, o której jakiś czas temu mówił cały świat! Klaudia nie tylko była uczestniczka programu You Can Dance, ale również współpracowała z największą gwiazdą muzyki Jennifer Lopez. Mistrzyni parkietu wystąpiła na scenie u boku gwiazdy podczas tegorocznego finału Super Bowl. Co ciekawe, miała nawet okazję bardzo dobrze ją poznać, gdyż do występu trenowały przez blisko dwa miesiące na jednej sali tanecznej.

Wersow powróciła do pasji tanecznej przy boku tancerki Jennifer Lopez. Jak jej wyszło? Czy teraz będzie częściej tańczyć i widzowie zobaczą to nie tylko na filmikach, ale i na TikToku?

Jak obrabiać zdjęcia na Instagram w ciekawy sposób!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wersow trenuje z tancerką Jennifer Lopez

W najnowszym filmiku na kanale Wersow, internauci mogą podziwiać swoją ulubioną influencerkę w tańcu. Weronika Sowa zabrała kamerę na salę taneczną, która jest dla niej wyjątkowym miejscem. Razem z trenerką Klaudią Antos uczyły się popularnego tańca z TikToka, a także twerkowania. Jak Wersow poradziła sobie w takiej roli? Będziecie zaskoczeni! Taniec próbowała odtworzyć nawet jej chłopak Friz! Musicie to zobaczyć!

Najnowsze