Wersow

i

Autor: YouTube/WERSOW

Nie tylko Wersow. One też pochwaliły się ciążą w teledyskach!

2023-02-20 13:42

Wersow jest w ciąży. Popularna influencerka pochwaliła się tym faktem za pośrednictwem teledysku do piosenki Ten jeden moment. Wcześniej na podobny ruch zdecydowało się wiele światowych, ale i lokalnych gwiazd muzyki. Sprawdźcie, kto pochwalił się ciążą w teledysku.

Wersow pochwaliła się ciążą w teledysku. Najpopularniejsza polska influencerka długo ukrywała przed światem, że zostanie mamą. Widząc rosnącą liczbę plotek, idolka młodego pokolenia zdecydowała się w końcu podzielić ekscytującą informacją za pośrednictwem wyjątkowego wideoklipu do piosenki Ten jeden moment, która została napisana z myślą o jej dziecku. Warto jednak wiedzieć, że Weronika nie była pierwszą gwiazdą show-biznesu, która postanowiła nakręcić klip, będąc w ciąży. Wcześniej na podobny ruch zdecydowało się wiele piosenkarek zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Sprawdźcie, kto jeszcze pochwalił się ciążą w teledysku. Prawdziwa rekordzistka weszła na plan zdjęciowy na dwa dni przed porodem.

Friz i Wersow wzięli POTAJEMNY ślub? TEN ważny szczegół zwraca uwagę!

Pokazaliśmy Roksanie Węgiel jej stare nagrania. Reakcja? Bezcenna!

Ciążowe teledyski

Nie tylko Wersow zdecydowała się na zrealizowanie wideoklipu, będąc w ciąży. Niektóre artystki, podobnie do niej, w ten sam sposób poinformowały świat o tym, że zostaną mamami. Inne po prostu pokazały ciążowe brzuszki. Sprawdźcie, kto pochwalił się ciążą w teledyskach.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE