Wersow pokazała świąteczne dekoracje pokoju. Zadbała nawet o zapach!

2021-12-02 12:17
Wersow
Autor: Youtube.com/WERSOW

Wersow to aktualnie jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce. W mediach społecznościowych obserwują ją miliony osób. Teraz, podobnie jak wiele innych osób, przygotowuje się do Bożego Narodzenia. Pokazała, jakie dekoracje pokoju przygotowała. Zadbała nawet o najmniejsze detale. Zobacz jej relację.

Wersow pokazała świąteczne dekoracje pokoju. Zadbała nawet o zapach! Wersow, czyli Weronika Sowa, to influencerka, którą z pewnością znają wszyscy fani Karola Wiśniewskiego "Friza". Wersow odnosi sukcesy w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją 2,7 milionów osób. Jej filmy na YouTube także mają wiele wyświetleń. Weronika zachwyca internautów swoją urodą i stylem ubierania. To bez wątpienia jedna z najbardziej wpływowych osób w polskim internecie i możliwe, że właśnie wyznaczyła trendy na tegoroczne święta. Na YouTube opublikowała film, w którym opowiedziała o dekoracji swojego pokoju na Boże Narodzenie. 

Wersow źle czuje się w Ekipie Friza? Nowy film dowodem dla fanów!

Wersow kiedyś i dziś

Wersow i jej dekoracje świąteczne

Wersow postanowiła zrezygnować z tradycyjnych dekoracji jak lampki i choinka. W jej sypialni pojawiły się takie detale jak poduszki z hasłami świątecznymi czy figurki. Nie mogło też zabraknąć czerwonego koloru. Weronika zadbała nawet o zapach. W pokoju pachnie... cynamonem! Zobacz film poniżej:

Ekipa Friza - członkowie, sklep, piosenki

Ekipa Friza to grupa najpopularniejszych influencerów w Polsce. Aktualnie w skład grupy wchodzą Friz (Karol Wiśniewski), Wersow (Weronika Sowa), Mini Majk (Mateusz Krzyżanowski), Jakub Patecki, Fusialka (Kasia Bożek), Marcysia Ryskala, Murcix (Marta Błoch) i Tromba (Mateusz Trabka). Grupa znajomych ma swój sklep online, który nazywa się EKIPATONOSI. Można tam kupić gadżety związane z influencerami. Ich najpopularniejsze piosenki to 3KIPA, Zygzak i Napad na bank.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze