Wersow NIE CHCE mieszkać z całą Ekipą! Wyznanie mocno zszokowało jej znajomych

i

Autor: screen z filmu na YouTube: BĘDĄ NOWI CZŁONKOWIE GENZIE?! CZY TO PRAWDA, ŻE… / YouTube.com/Wersow // screen z filmu: oto NASZ NOWY DOM! (EKIPA ZNÓW RAZEM) YouTube.com/ Karol Friz Wiśniewski Wersow dom z ekipą friza, wyprowadzka, polska

Wersow NIE CHCE mieszkać z całą Ekipą! Wyznanie mocno zszokowało jej znajomych

2022-04-27 11:40

Weronika Sowa przyznała szczerze, że nie chce już mieszkać z Ekipą Friza. Nie chodzi jednak o kłótnie, niedogadywanie się czy jakiekolwiek inne złe relacje z pozostałymi twórcami, a po prostu o prywatność i wkroczenie w dorosłe życie. Co dokładnie powiedziała narzeczona Karola Wiśniewskiego? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Wersow - dlaczego nie chce mieszkać z Ekipą?

Wersow z Ekipy Friza oficjalnie przyznała, że nie może doczekać się momentu wyprowadzki z podkrakowskiej willi, którą wynajmowała wraz z innymi członkami projektu. Narzeczona Karola Wiśniewskiego bez chwili zastanowienia zdradziła, że chciałaby zaznać większej prywatności i móc w pełni cieszyć się związkiem. Jednocześnie mówiła o tym, że już wszystko jest planowane. W zasadzie czas najwyższy, bo termin końca umowy na willę wypada w sierpniu 2022. Jednocześnie Weronika Sowa jest przekonana, że w momencie, gdy każda para zamieszka na swoim, to dalej będą się spotykać, by tworzyć dotychczasowy kontent. Fani projektu są nieco innego zdania i boją się rozłamu, który będzie wynikiem osobnego życia każdego z twórców.

Kiedy będzie ślub Friza? Wersow zdradziła WAŻNE tajemnice!

Kim są ludzie EKIPY [FRIZ, WERSOW, TROMBA, MINI MAJK] | ESKA XD - Hotplota #25
Sonda
Czy boisz się, że Ekipa Friza przestanie regularnie nagrywać, jak każdy zamieszka sam?

Wersow - dlaczego nie chce mieszkać z Ekipą?

Ekipa Friza szykuje się do wielkich zmian, które według twórców nie wpłyną na jakość i ilość publikowanych materiałów. Ekipowicze planują wyprowadzkę z willi, w której mieszkają już blisko dwa lata i jak twierdzi Wersow, ale również, Wujek Łuki, Fusialka i Murcix, to dobry ruch. Ruch, który wywołuje obawy wśród internautów. Weronika Sowa uruchomiła maszynę dyskusyjną wśród fanów projektu mówiąc, że nie chce już mieszkać w dużym gronie. Wersow w filmie na swoim kanale powiedziała:

- Szczerze, nie chcę już mieszkać. Już jestem na tym etapie, ale to nie wynika, że nie oni mnie męczą albo mamy zepsutą relację, czy coś w tym stylu. To jest ten moment, kiedy mam 26 lat i chcę mieszkać sama z Karolem i to jest nasz taki nowy etap, z którego bardzo się cieszę. Już się nie mogę doczekać, bo wszystko planujemy. Po prostu jak z kimś mieszkasz trzy lata, to już jest długo. Gdybym miała 19 lat, to bym się tym jarała. Do 25. roku życia mogłabym mieszkać i cieszyć się młodością. Teraz czuję się, że pora dojrzeć i chciałabym powolutku się ustabilizować, jednak mieszkając w tyle osób nie czuję się, że mam tyle prywatności i komfortu na co dzień.  

Zarobki Ekipy Friza przyprawiają o zawrót głowy. Taka kasa wpłynęła na konto ich firmy!

Dlaczego Ekipa Friza nie może zamieszkać obok siebie? Były plany wybudowania osiedla, ale jak zdradził Łukasz Wojtyca, wiązałoby się to z ogromnymi kosztami: Na szczęście nie zabraliśmy się za to, gdy sami dobrze wiecie, co się działo z cenami materiałów, koszty budowy nieruchomości wzrosły. Jak mieliśmy budżet rozpisany, to powiem Wam szczerze było to miliard złotych, więc nawet zaangażowanie i zebranie części tych środków, to już była abstrakcja. Uznaliśmy, że nie będziemy ryzykować.