Wersow NIE CHCE mieszkać z całą Ekipą! Wyznanie mocno zszokowało jej znajomych

2022-04-27 11:40
Wersow NIE CHCE mieszkać z całą Ekipą! Wyznanie mocno zszokowało jej znajomych
Autor: screen z filmu na YouTube: BĘDĄ NOWI CZŁONKOWIE GENZIE?! CZY TO PRAWDA, ŻE… / YouTube.com/Wersow // screen z filmu: oto NASZ NOWY DOM! (EKIPA ZNÓW RAZEM) YouTube.com/ Karol Friz Wiśniewski Wersow dom z ekipą friza, wyprowadzka, polska

Weronika Sowa przyznała szczerze, że nie chce już mieszkać z Ekipą Friza. Nie chodzi jednak o kłótnie, niedogadywanie się czy jakiekolwiek inne złe relacje z pozostałymi twórcami, a po prostu o prywatność i wkroczenie w dorosłe życie. Co dokładnie powiedziała narzeczona Karola Wiśniewskiego? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Wersow - dlaczego nie chce mieszkać z Ekipą?

Wersow z Ekipy Friza oficjalnie przyznała, że nie może doczekać się momentu wyprowadzki z podkrakowskiej willi, którą wynajmowała wraz z innymi członkami projektu. Narzeczona Karola Wiśniewskiego bez chwili zastanowienia zdradziła, że chciałaby zaznać większej prywatności i móc w pełni cieszyć się związkiem. Jednocześnie mówiła o tym, że już wszystko jest planowane. W zasadzie czas najwyższy, bo termin końca umowy na willę wypada w sierpniu 2022. Jednocześnie Weronika Sowa jest przekonana, że w momencie, gdy każda para zamieszka na swoim, to dalej będą się spotykać, by tworzyć dotychczasowy kontent. Fani projektu są nieco innego zdania i boją się rozłamu, który będzie wynikiem osobnego życia każdego z twórców.

Kiedy będzie ślub Friza? Wersow zdradziła WAŻNE tajemnice!

Kim są ludzie EKIPY [FRIZ, WERSOW, TROMBA, MINI MAJK] | ESKA XD - Hotplota #25
Sonda
Czy boisz się, że Ekipa Friza przestanie regularnie nagrywać, jak każdy zamieszka sam?

Wersow - dlaczego nie chce mieszkać z Ekipą?

Ekipa Friza szykuje się do wielkich zmian, które według twórców nie wpłyną na jakość i ilość publikowanych materiałów. Ekipowicze planują wyprowadzkę z willi, w której mieszkają już blisko dwa lata i jak twierdzi Wersow, ale również, Wujek Łuki, Fusialka i Murcix, to dobry ruch. Ruch, który wywołuje obawy wśród internautów. Weronika Sowa uruchomiła maszynę dyskusyjną wśród fanów projektu mówiąc, że nie chce już mieszkać w dużym gronie. Wersow w filmie na swoim kanale powiedziała:

- Szczerze, nie chcę już mieszkać. Już jestem na tym etapie, ale to nie wynika, że nie oni mnie męczą albo mamy zepsutą relację, czy coś w tym stylu. To jest ten moment, kiedy mam 26 lat i chcę mieszkać sama z Karolem i to jest nasz taki nowy etap, z którego bardzo się cieszę. Już się nie mogę doczekać, bo wszystko planujemy. Po prostu jak z kimś mieszkasz trzy lata, to już jest długo. Gdybym miała 19 lat, to bym się tym jarała. Do 25. roku życia mogłabym mieszkać i cieszyć się młodością. Teraz czuję się, że pora dojrzeć i chciałabym powolutku się ustabilizować, jednak mieszkając w tyle osób nie czuję się, że mam tyle prywatności i komfortu na co dzień.  

Zarobki Ekipy Friza przyprawiają o zawrót głowy. Taka kasa wpłynęła na konto ich firmy!

Dlaczego Ekipa Friza nie może zamieszkać obok siebie? Były plany wybudowania osiedla, ale jak zdradził Łukasz Wojtyca, wiązałoby się to z ogromnymi kosztami: Na szczęście nie zabraliśmy się za to, gdy sami dobrze wiecie, co się działo z cenami materiałów, koszty budowy nieruchomości wzrosły. Jak mieliśmy budżet rozpisany, to powiem Wam szczerze było to miliard złotych, więc nawet zaangażowanie i zebranie części tych środków, to już była abstrakcja. Uznaliśmy, że nie będziemy ryzykować.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze