Wersow i Friz zrobią to w święta. Mają bardzo ambitne plany na Boże Narodzenie!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: NASZE PIERWSZE WSPÓLNE ŚWIĘTA! / WERSOW Wersow i Friz zrobią to w święta. Mają bardzo ambitne plany na Boże Narodzenie!

ZDRADZILI PLANY

Wersow i Friz zrobią to w święta. Mają bardzo ambitne plany na Boże Narodzenie!

2023-11-29 10:59

Święta u Wersow i Friza będą wyjątkowe i para pierwszy raz od lat spędzi je w taki sposób. Weronika Sowa postanowiła dużo wcześniej udekorować dom, przygotować świąteczne pierniki i ubrać choinkę, by poczuć magię tego szczególnego czasu. Jakie plany para ma na Boże Narodzenie? Przekonajcie się i poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Wersow i Friz - plany na święta

Święta Bożego Narodzenia u Wersow i Friza zaczęły się dużo wcześniej. Jedna z najpopularniejszych influencerskich par postanowiła poczuć świąteczny klimat pod koniec listopada wraz z pierwszymi opadami śniegu. Karol Wiśniewski zniósł ze strychu kartony, w których przechowywane były dekoracje. Youtuberzy rozwiesili je po całym domu, postawili na stole wilczomlecz nadobny, czyli kwiat określany potocznie jako gwiazda betlejemska, ale przede wszystkim ubrali choinkę. W tym roku postawili na drzewko w plastiku, na którym w pierwszej kolejności zawiesili bombkę małych bucików. Symbolizuje to najważniejsze wydarzenie w ich życiu, czyli narodziny Mai. W poprzednich latach para wieszała kamerę, jako ich główną pracę, a także samolot oznaczający owocny rok pod względem podróży. Weronika Sowa ujawniła również, jakie plany mają na Wigilię i pierwsze dwa dni świąt!

Friz - majątek króla internetu ujawniony. Takie pieniądze wpłynęły na konto jego firmy

Wersow o byciu mamą, ślubie z Frizem i nowej muzyce

Wersow i Friz - plany na święta

Święta u Friza i Wersow będą wyjątkowe. W 2019, 2020 i 2021 roku spędzili ten szczególny czas w towarzystwie całej Ekipy, czyli między innymi Tromby, Wujka Łukiego, Mini Majka czy Murcix. W 2022 roku natomiast cieszyli się świętami w swoim nowym domu wspólnie z członkami projektu Genzie. Wspólnie zorganizowali świąteczną imprezę, pisali listy do świętego Mikołaja, czy kupowali sobie prezenty nawzajem. Tegoroczne Boże Narodzenie będzie dla nich zupełnie inne niż w poprzednich latach. Karol Wiśniewski i Weronika Sowa spędzą je w rodzinnym gronie i będą to pierwsze święta Mai. Stąd też tak duża ekscytacja u popularnej pary, którą widać na najnowszym filmie Wersow pt. Nasze pierwsze wspólne święta.

Dokopaliśmy się do PIERWSZEGO zdjęcia Wersow. Dziś taka fotografia jest niemożliwa!

Para zdradziła, że święta spędzi w rodzinnym gronie, ale oprócz tego w planach jest kulig, a także wielkie, zimowe ognisko dla najbliższych. Internauci od razu zaczęli komentować świąteczną atmosferę u Youtuberów. Piszą między innymi, że święta spędzone razem z Majusią, to najpiękniejszy i najcudowniejszy prezent świąteczny dla Weroniki i Karola. Przypominają jednocześnie, że Sowa dopiero co nagrywała serię świątecznych filmów vlogmas, a teraz tworzy bożonarodzeniowy content z najbliższymi swego sercu. Zobaczcie to zresztą sami!