Friz - majątek króla internetu ujawniony. Takie pieniądze wpłynęły na konto jego firmy

i

Autor: screen z filmu na YouTube: OTO NASZ NOWY PIESEK / Friz Friz - majątek króla internetu ujawniony. Takie pieniądze wpłynęły na konto jego firmy

Friz - majątek króla internetu ujawniony. Takie pieniądze wpłynęły na konto jego firmy

2023-11-29 9:35

Zarobki Friza mogą być sygnałem dla osób, które wątpią, że mogą zapracować na ogromne pieniądze. Wytrwałość, cierpliwość, ale i spryt oraz kreatywność, to wszystko, co zdecydowanie pomaga Karolowi Wiśniewskiemu. A przecież jeszcze kilka lat temu nagrywał filmy ze zbierania Pokemonów na mieście, a dziś ma własne domy, samochody, a także miliony na koncie i w inwestycjach.

Spis treści

  1. Friz - majątek 2023
  2. Friz - zarobki 2023

Friz - majątek 2023 króla internetu jest ogromny i co do tego nikt nie ma wątpliwości. Zawsze jednak to, ile zarabia Friz za filmy, sprzedaż produktów, ubrań, muzykę, współpracę z markami i inną działalność poza YouTube'ową wywołuje duże zainteresowanie, a jednocześnie ogromne emocje. Są tacy, którzy są przeciwni aż tak wysokim zarobkom w internecie. Drudzy przypominają, że to również jest praca, a internet wciąż w wielu dziedzinach jest przyszłością. Firma Karola Wiśniewskiego może liczyć również na spory zysk ze współpracy z twórcami Genzie. Kanał generuje ogromne wyświetlenia, ma świetne wyniki czasu oglądania, co oczywiście przekłada się na pieniądze. Teraz dodatkowo ogłosił, że wchodzi w branżę filmową i będzie tworzyć bajki dla dzieci w ramach projektu Cloudy and Stormy.

Friz - majątek 2023

Ile zarabia Friz? On sam przekonuje, że znaczną część pieniędzy, na które zapracował przeznacza na dalsze, prężne działanie firmy lub dywersyfikuje kupując cenne, nietracące na wartości zegarki czy mieszkania. Ekipa Holding, której jest jednym z właścicieli właśnie opublikowała raport za pierwsze dziewięć miesięcy 2023 roku. Za sprawą oświadczenia poinformowano, że skonsolidowany zysk netto wyniósł 4,91 mln złotych, a osiągnięte w tym okresie przychody 33,11 milionów złotych. Co więcej na kontach spółek z grupy znajdowało się ponad 14 milionów złotych gotówki, w porównaniu do 12,8 milionów złotych na koniec pierwszego półrocza bieżącego roku. Jednocześnie, w porównaniu do sprawozdania sprzed roku jest to 1,8 milionów złotych zysku netto więcej.

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Friz - zarobki 2023

Firma Friza jasno określiła, że jednym z najważniejszych projektów ostatnich miesięcy był innowacyjny program pt. Mafia IRL. Wzięli w nim udział polscy influencerzy, tacy jak: Rezigiusz Wierzgoń, Lexy Chaplin czy Kamil Kaliński. My niedawno policzyliśmy orientacyjną kwotę zysku z wyświetleń tego formatu. Tyle pieniędzy zarobił Friz za Mafia IRL. Karol Wiśniewski w 2023 ze swoimi wspólnikami sporo zainwestował również w muzykę. To chociażby utwór "Kinderki" Mortalcia, który miał premierę w lipcu, w okresie raportowania zdobył rekordową liczbę wyświetleń, osiągając aż 13 milionów. W sierpniu pojawiła się piosenka "O Północy", pod którą podpisuje sie Wersow. Teledysk zebrał prawie 6 milionów wyświetleń w ciągu 3 miesięcy. W październiku natomiast rozpoczęła się kolejna trasa koncertowaa grupy Genzie. Twórcy odwiedzili największe kluby w Polsce prezentując swoje największe hity. Bilety na te koncerty sprzedały się w ciągu kilku dni. Pełny raport Ekipa Holding budzi respekt.

Sonda
Czy zarobki na YouTube są za duże?

Wersow i Friz jak wyglądali na początku znajomości