Wersow i Friz powiększyli rodzinę? Mocne dowody fanów

2022-12-14 12:47
Wersow i Friz powiększyli rodzinę Mocne dowody fanów
Autor: Akpa/ Screen z Instagrama: wersow Wersow i Friz powiększyli rodzinę Mocne dowody fanów

O tym, że Weronika Sowa marzy o założeniu rodziny wiadomo nie od dziś. Jednak nikt nie spodziewał się tego, że może to nadejść tak szybko. Fani wskazują na mocne dowody, które mogą świadczyć o pojawieniu się dziecka znanej pary na świecie w niedalekiej przyszłości. Według nich influencerka będzie kolejną członkinią Ekipy, która spodziewa się potomstwa.

Weronika Sowa niejednokrotnie wspominała w swoich filmach, że marzy o tym, aby w przyszłości założyć rodzinę. Pragnie zostać matką od dłuższego czasu. Ponad rok temu zaręczyła się ze swoim wieloletnim chłopakiem - Karolem Wiśniewskim. Jeszcze w tym roku dowiedzieliśmy się, że jeden z byłych członków Ekipy - Nowciax, zostanie ojcem. Teraz okazuje się, że być może założyciel tej grupy youtuberów również oczekuje potomstwa. Po ostatnio dodanych przez Weronikę zdjęciach fani spekulują, że może być ona w ciąży. Wskazują na to mocne dowody, które mogą świadczyć o tym, że marzenie influencerki w końcu się spełni.

Nowciax ma żal do Friza. "Czekam na rozmowę"

Zdradzam jak się robi rapowy HIT [RÓB RAP] | ESKA XD - Ale to już było #63

Weronika Sowa - ciąża

O ciążach celebrytów wiele się słyszy. Zwykle pogłoski te okazują się nieprawdziwe. Tym razem jednak fani influencerki przedstawiają niezbite dowody na to, iż ich rodzina wkrótce się powiększy. Wersow pokazała ujęcia z ekipowej wigilii. Co zaskakujące, na obu pozuje odwrócona. Internauci twierdzą, że zasłania swój brzuszek. Nagrania, które wrzuciła na instastories pokazują ją w obcisłej sukience, w której można dopatrzeć się zarysowanego, ciążowego brzucha. Trzeba przyznać, że są to naprawdę mocne dowody, a patrząc na to, iż od długiego czasu marzy o założeniu rodziny, opcja ta wydaje się być naprawdę prawdopodobna.

Wersow - dziewczyna Friza i najpopularniejsza influencerka w Polsce. Kobieta sukcesu to mało powiedziane!

Ślub Wersow i Friza

W poprzednim roku Weronika Sowa i Karol Wiśniewski obwieścili światu, że są zaręczeni. Para od miesięcy planuje wesele, na którym pojawią się wszyscy najbliżsi. Jak sami mówili, najprawdopodobniej nie odbędzie się ono w Polsce. Wersow potwierdziła, że jeszcze w 2023 roku wezmą ze sobą ślub, jednak z tego, co wiadomo, nie będzie on kościelny. Być może w przyszłości na taki również się zdecydują. Według fanów, wygląda na to, iż na uroczystości może towarzyszyć im maleństwo!

Sonda
Uważasz, że Wersow jest w ciąży?
Wersow i Friz powiększyli rodzinę? Mocne dowody fanów
Autor: Screen z Instagrama: wersow Wersow i Friz powiększyli rodzinę? Mocne dowody fanów
Wersow i Friz powiększyli rodzinę? Mocne dowody fanów
Autor: Screen z Instagrama: wersow Wersow i Friz powiększyli rodzinę? Mocne dowody fanów
Wersow i Friz powiększyli rodzinę? Mocne dowody fanów
Autor: Akpa/ Screen z Instagrama: wersow Wersow i Friz powiększyli rodzinę? Mocne dowody fanów
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze