Wersow

i

Autor: AKPA

Wersow - dziewczyna Friza i najpopularniejsza influencerka w Polsce. Kobieta sukcesu to mało powiedziane!

2023-12-13 4:30

Wersow obecnie jest jedną z najbardziej wpływowych i najpopularniejszych polskich influencerek. Weronika Sowa szturmem podbiła serca młodej widowni. To niesamowicie przedsiębiorcza kobieta, która wie, w jaki sposób zarządzać swoją karierą.

Wersow, to jedna z najbardziej wpływowych influencerek w Polsce. Urodziła się 31 sierpnia 1996 roku. Pseudonim Wersow wziął się od imienia i nazwiska.  Weronika Sowa, bo tak właśnie nazywa się influencerka, dorastała w Austrii, w Wiedniu. Dzięki temu influencerka potrafi mówić biegle w języku niemieckim. Jednak jako nastolatka, wraz z rodzicami i rodzeństwem, przeprowadziła się do Mielca. Następnie zdecydowała się na studia prawnicze w Krakowie, jednak jej kariera rozwinęła się w tak dynamiczny sposób, że zdecydowała się z nich zrezygnować i skupić na spełnianiu marzeń. Teraz Wersow może pochwalić się mianem najpopularniejszej i najbardziej wpływowej influencerki w sieci. Weronika Wersow Sowa swoją ciężką pracą i determinacją, pokazuje nie tylko młodym ludziom, że każdy może spełniać marzenia. Dziennie śledzi ją kilka milionów osób. Fani cenią jej poczucie humoru oraz pozytywną energię, którą ich zaraża oraz charyzmę. Przedsiębiorczość i sukces, to słowa, które znakomicie określają influencerkę.

Wersow - kariera

Wersow, choć już w 2013 roku zdecydowała się na własny kanał na Youtube, to największą popularność zyskała po tym, jak dołączyła do Ekipy Friza. Na jej kanale możemy znaleźć filmiki dotyczące mody, makijażu, ale również relacje z wydarzeń, challenge, pranki oraz testy. Weronika Wersow Sowa, dzięki swojej pozycji i zaangażowaniu, tworzy trendy i wyznacza nowe kierunki w świecie YouTube. Wersow jest właścicielką WERSOW STORE, czyli sklepu internetowego, na którym znajdują się nie tylko ubrania z jej logiem, ale również wiele ciekawych gadżetów. Działalność Wersow w social mediach została doceniona m.in. w 2020 roku na Gali Polish Businesswomen Awards, plebiscytu organizowanego przez redakcję magazynu Businesswoman & Life. Weronika Sowa otrzymała prestiżową nagrodę Lider wśród polskich influencerów. Z kolei w 2021 roku Wersow znalazła się na pierwszym miejscu najlepszych kobiecych marek osobistych według Magazynu Forbes. Zasięgi Weroniki są niezwykle imponujące. W kolejce do współpracy z nią ustawiają się najwięksi reklamodawcy, licząc na owocną współpracę.

Wersow - dziewczyna Friza

Weronika Sowa i Karol Wiśniewski są parą od 2018 roku. Choć Wersow i Friz znali się już wcześniej, to uczucie, które ich połączyło nie pojawiło się od razu. Karol poznał Weronikę jeszcze zanim jego kanał osiągnął ogromną popularność, a on sam stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych influencerów w Polsce. Początkowo Wersow nie była zainteresowana poważną relacją z Frizem. Ten związał się na jakiś czas z Kingą. Jednak związek nie przetrwał próby, jaką było zyskanie dużej popularności kanału Karola i para postanowiła się rozstać. Jakiś czas później Friz postanowił spróbować rozwinąć relację z Wersow. Para za niedługo będzie obchodzić pierwszą rocznicę zaręczyn. Z okazji urodzin Wersow, Friz postanowił pochwalić się z fanami archiwalnym zdjęciem.

Sprawdźcie, co słychać u Wersow i nad czym obecnie pracuje influencerka:

Nie wypada…

Nie wypada …

Nie wypada…

Nie wypada…

Nie wypada …

Dziś o 18 premiera singla „NIE WYPADA”, a o północy premiera PŁYTY WERSOW STORE Nie mogę się doczekać!

Dziękuje!! @Qry Dziś o 18 premiera singla „NIE WYPADA”, a o północy premiera PŁYTY WERSOW STORE Nie mogę się doczekać!

Bardzo dziekuje @Friz Dziś o 18 premiera singla „NIE WYPADA”, a o północy premiera PŁYTY WERSOW STORE Nie mogę się doczekać!

@Friz

To był wyjątkowy wieczór Dostałam złotą płytę za singiel „Ten jeden moment” przy premierze piosenki z @oskarcyms na antenie @Radio ZET Dziękuję!