Weronika Szymańska prawie zatrzymała Krystiana Ochmana. Co dziś robi gwiazda The Voice?

Weronika Szymańska prawie zatrzymała Krystiana Ochmana. Co dziś robi gwiazda The Voice?
Autor: Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP Weronika Szymańska prawie zatrzymała Krystiana Ochmana. Co dziś robi gwiazda The Voice?

Weronika Szymańska to muzyczne objawienie jedenastej odsłony The Voice of Poland. Młoda wokalistka w etapie Bitwy zmierzyła się z Krystianem Ochmanem, który jak się później okazało wygrał muzyczne show. Duet oczarował widzów znakomitym, pełnym emocji występem. Co słychać u Weroniki Szymańskiej? Co aktualnie robi artystka i jakie ma plany? Opowiedziała nam, co wydarzy się u niej już za chwilę!

Weronika Szymańska i Krystian Ochman dali najlepszą bitwę w historii wszystkich edycji The Voice of Poland. Najwięksi fani nie mają żadnych wątpliwości w tej kwestii. Duet Weronika i Krystian, w rywalizacji jeden na jeden zaprezentowali światowy poziom wykonując piosenkę Lovely, pod którą oryginalnie podpisuje się gwiazda młodego pokolenia, Billie Eilish. Uczestnicy The Voice of Poland włożyli w swoją wersję mnóstwo serca, uczucia, namiętności i szczerości, będąc po tym wykonaniu na ustach milionów Polaków. Byli doskonale przygotowani do opowiedzenia muzycznej historii o zakochanych ludziach, co zaowocowało świetnymi opiniami trenerów. Ich wykonanie ujęło dosłownie wszystkich, a samo nagranie w sieci ma obecnie ponad 3 miliony wyświetleń. Weronika Szymańska ostatecznie, pomimo świetnego występu, nie miała szczęścia. Internauci pisali, że trenerzy podjęli ogromny błąd. Na czym on polegał? Otóż Michał Szpak słusznie zdecydował, że do nokautów zabiera ze sobą wnuka Wiesława Ochmana. Weronikę Szymańską uratował duet Tomson i Baron, który użył przycisku kradzieży. Trenerzy niespodziewanie, kilkanaście minut później postanowili wyeliminować wokalistkę siedzącą na gorącym krześle.

Krystian Ochman jakiego nie znacie! Wywiad o The Voice of Poland, Eurowizji i nie tylko

Weronika Szymańska - co dziś robi?

Weronika Szymańska w jedenastej odsłonie programu odpadła w rywalizacji z Krystianem Ochmanem, który ostatecznie został zwycięzcą programu. Dowiedzieliśmy się, jakie plany aktualnie ma młoda wokalistka, która oczarowała widzów walcząc w bitwie z laureatem The Voice of Poland. Weronika powiedziała ESKA.pl, że szykuje się do wydania piosenki. Ta ma pojawić się już za miesiąc, więc warto czekać. Aktualnie trwają prace nad teledyskiem. Artystka powiedziała nam również, że aktualnie skupia się na pisaniu swoich utworów i mocno ruszyła do przodu.

The Voice of Poland: TAKIEJ bitwy jeszcze nie było w historii show. Trenerzy zaniemówili!

Weronika Szymańska zdradziła nam, że nie planuje brać udziału w 12. edycji The Voice of Poland. A jak wspomina bitwę z Krystianem Ochmanem? - Jak siedziałam na gorącym krześle to szczerze nawet nie zdążyłam pomyśleć o tym czy zostanę czy nie. To trwało niestety tak krótko - powiedziała nam wokalistka. 

Weronika Szymańska o Krystianie Ochmanie

Krystian Ochman to według wielu osób najciekawszy talent wyłowiony podczas wszystkich edycji The Voice of Poland. Weronika Szymańska przekonuje, że od początku bardzo kibicowała artyście. - Niektórzy mówią, że przegrać bitwę ze zwycięzcą to jak zająć drugie miejsce. Oglądałam finał, singiel Krystiana również mi się podoba, więc trzymam za niego kciuki! - zapewniła Weronika Szymańska

Weronika Szymańska - kim jest?

Weronika Szymańska była uczestniczką 11. edycji programu The Voice of Poland! Zaśpiewała utwór 7 Years od Lukasa Grahama i dołączyła do drużyny Michała Szpaka. Weronika drugi raz próbowała swoich sił w muzycznym programie. Próbowała już swoich sił w muzycznym show w 2017 roku, gdzie w trakcie Przesłuchań w Ciemno wykonała hit z 2014 roku, singiel Rather Be od Clean Bandit. W 8. edycji The Voice of Poland szlifowała swój talent pod okiem Andrzeja Piasecznego.

Najnowsze