Weekend za pół ceny listopad 2019 - najlepsze miejsca na tani wypad!

2019-11-23 19:53 A.D.
listopad
Autor: HUBERT BIERNDGARSKI/REPORTER

Kiedy jest weekend za pół ceny listopad 2019? To pytanie zadają sobie wszyscy miłośnicy promocji. Jeśli czekaliście z wyjazdem, aż w ofercie hoteli i pensjonatów pojawią się świetne zniżki, to już możecie zacząć pakować swoje walizki! Do akcji dołączy również ciekawe miejsca, restauracje i muzea. Co warto odwiedzić i ile zapłacimy za bilety? Sprawdźcie na ESKA.pl!

Weekend za pół ceny listopad 2019 to jesienna edycja wyjątkowego wydarzenia. Na stronie www.polskazobaczwiecej.pl znaleźć możemy wyjątkowe promocje, które ucieszą każdego, kto lubi dobrze zjeść, wsypać się, pozwiedzać i pławić w luksusach! Wiosenna edycja wydarzenia, która odbyła się w marcu 2019, przyciągnęła aż 182 tys. turystów! Jesienią wybrać będziemy mogli spośród oferty 1000 partnerów! Najwięcej ofert czeka na turystów w woj. małopolskim, aż 161 zgłoszeń. Projekt działa od 2016 roku i cieszy się coraz większą popularnością. Wszystko za sprawą zniżek, które sięgać będą nawet 50%! Dlaczego warto skorzystać z jesiennej promocji? Tym razem ceny obniżyły również niektóre muzea, obiekty sportowe czy restauracje. W Warszawie wybrać możemy się między innymi do Stacji Muzeum, gdzie bilet kosztować będzie jedynie 6 złotych. Otwarte dla miłośników kultury będą też Teatr Narodowy, gdzie w specjalnej cenie obejrzymy dwa spektakle, Łazienki Królewskie i Muzeum Niepodległości. Szukasz czegoś bardziej rozrywkowego? Do akcji dołączył również Stadion Legii, World Jump - park trampolin, Stadion Narodowy i kilkanaście hoteli!

Weekend za pół ceny listopad 2019 - kiedy wypada? 

Jesienią 2019 obchodzić będziemy przez trzy dni 22-24 listopada. Aby zarezerwować tańsze bilety lub miejsce w hotelu powinniśmy zalogować się na stronie www.polskazobaczwiecej.pl

Najnowsze