Viki Gabor - cover Superhero w języku ukraińskim. Piosenka międzynarodowym hitem?

2019-11-19 14:07 MK
Vasya Boykova
Autor: YouTube/Реакции на Евровидение

Wielki finał konkursu Eurowizja Junior 2019 tuż, tuż. Już w najbliższą niedzielę o zwycięstwo dla naszego kraju powalczy zdolna Viki Gabor. Wokalistka, która dała się poznać w programie The Voice Kids 2, jest jedną z faworytek internautów. Jej hitowy singiel Superhero doczekał się nawet coveru w języku ukraińskim. Zobacz wyjątkowe wykonanie już teraz na ESKA.pl.

Viki Gabor - hit Superhero po ukraińsku spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem ze strony internautów. Piosenka, za której tekst odpowiadają Lanberry, Patryk Kumór oraz Dominic Buczkowski-Wojtaszek traktuje o bardzo aktualnym problemie, a mianowicie o zmianach klimatycznych, jakie zachodzą na naszej planecie. Wokalistka zaprezentowała go po raz pierwszy w programie Szansa na Sukces i zapewniła sobie zwycięstwo w głosowaniu jurorów oraz telewidzów. Niewiele później, singiel nagrany zarówno w języku polskim, jak i angielskim podbił serca słuchaczy na całym świecie. Wykonująca go Viki Gabor była pierwszą spośród wszystkich uczestników Eurowizji Junior 2019, którym udało się przekroczyć magiczną liczbę miliona odsłon pod klipem. Na ten moment, teledysk do Superhero zgromadził ich ponad trzy. Fani konkursu dostrzegli nawet powiązanie pomiędzy Viki oraz zeszłoroczną zwyciężczynią - Roksaną Węgiel. Rok temu, teledysk Roxie do Anyone I Want To Be był również najchętniej oglądanym spośród wszystkich eurowizyjnych propozycji. Kolejnym dowodem na to, że piosenka cieszy się popularnością w innych krajach jest fakt, że doczekała się coveru w języku ukraińskim.

Viki Gabor - cover Superhero po ukraińsku

Cover hitu Superhero w wykonaniu młodej wokalistki Vasyi Boykovej miał swoją premierę w piątek, 15 listopada 2019 roku. W niespełna cztery doby, wideo nakręcone w Karpatach, w Jaremcze przekroczyło 13 tysięcy odsłon. W sekcji komentarzy można znaleźć wiele napisanych w języku polskim. Polscy internauci nie kryją zadowolenia z faktu, że piosenka naszej reprezentantki Viki Gabor odnosi takie sukcesy na całym świecie. Wielu z nich ma nawet nadzieję, że 12-latka zobaczy wyjątkowe wykonanie.

Wielki finał Eurowizji Junior 2019 odbędzie się już 24 listopada 2019 roku. Przypominamy, że głosy na Viki można oddawać od 22 listopada za pośrednictwem strony internetowej konkursu.

Najnowsze