Wakacje 2020 z TikTokiem! Trend z pierwszym miejscem w aplikacji

2020-07-15 13:20 Patrycja Obarowska
TikTok
Autor: pixabay.com

Wyobrażasz sobie wakacje z TikTokiem? Jeśli nie, to zostań z nami do samego końca i zobacz, jak mogłyby one wyglądać z najbardziej kultową apką wszech czasów! Ciekawy? Więcej o wakacjach 2020 z TikTokiem już na ESKA.pl!

Wakacje 2020 z TikTokiem! Zarówno wolny czas od szkoły, jak i ta aplikacja cieszą się nieporównywalną popularnością! A gdyby tak połączyć jedno z drugim? Okazuje się, że słynni tiktokerzy zarówno z Polski, jak i z innych zakamarków świata już o tym pomyśleli. Najnowszy trend, który nosi prostą nazwę #wakacje2020 jest obecnie najwyżej w rankingu najbardziej popularnych trendów w apce! To właśnie ta zakładka jest dla internetowych twórców wszystkim, co obecnie jest najmodniejsze i najlepsze! Na czym polega trend #wakacje2020? To nic innego, jak wakacyjne wyzwanie, które ma obudzić kreatywność w użytkownikach i nakłonić ich do podzielenia się ze światem swoimi fantastycznymi wakacjami w tym roku. Nad morzem, w górach, nad jeziorem, a może w mieście? Miejsce nie ma żadnego znaczenia, po prostu trzeba pokazać światu, w jaki sposób spędza się swoje wakacje!

TikTok - #wakacje2020

Wakacje 2020 z TikTokiem są prostsze niż mogłoby się wydawać. Najnowszy trend zebrał już niemalże 20 milionów wyświetleń i stale cieszy się popularnością! A ty jak spędzasz tegoroczne wakacje? Pokaż to na TikToku, jak inni!

Najnowsze