TikTok usunięty w Polsce?! Użytkownicy aplikacji zaniepokojeni!

2020-07-10 10:55 Maksymilian Kluziewicz
Zgaduj zgadula - o co chodzi w nowej grze na TikToku? Ta zabawa to prawdziwy hit!
Autor: pixabay.com TikTok

Po tym, jak w sieci pojawiła się informacja, że aplikacja Tik Tok może zostać zablokowana w Stanach Zjednoczonych, polscy użytkownicy aplikacji zaniepokoili się faktem, że zniknie ona również w Polsce. Na Twitterze powstał nawet specjalny hashtag #tiktokdown, który generuje dziesiątki tysięcy tweetów. Czy to możliwe, by chińska apka zniknęła z naszego kraju? O szczegółach na ESKA.pl.

TikTok usunięty w Polsce? Takie obawy pojawiły się w głowach polskich użytkowników aplikacji po tym, jak do sieci trafiły  informacje mówiące o tym, że rząd Stanów Zjednoczonych rozważa zablokowanie TikToka ze względu na nieprzestrzeganie przez jego właścicieli zasad dotyczących bezpieczeństwa i prywatności. Jest to dość zaskakujący krok, ponieważ TikTok to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych aplikacji na całym świecie i do tej pory nic nie wskazywało, że jest ona w jakikolwiek sposób niebezpieczna. Chińska apka została pobrana już ponad miliard razy, a na założenie własnych profili zdecydowały się największe gwiazdy show-biznesu.

W zeszłym tygodniu, TikTok został całkowicie zablokowany w Indiach. Nad podobnym rozwiązaniem zastanawia się wspomniany rząd Stanów Zjednoczonych oraz rząd Australii. To potężny cios dla zarządzających aplikacją, bowiem każdy z tych rynków prężnie działa, a obywatele stanowią wysoki procent korzystających z TikToka. Czy w Polsce TikTok również zostanie usunięty?

Trendy makijażowe na TikToku! Czy to rzeczywiście działa?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

TikTok usunięty w Polsce?

Jak można się było spodziewać, napływające ze Stanów Zjednoczonych informacje wywołały lawinę komentarzy wśród polskich użytkowników. Na ten moment nic nie wskazuje na to, by aplikacja miała zniknąć z polskich sklepów internetowych. Problem może pojawić się w chwili, kiedy to apka rzeczywiście utraci znaczny procent korzystających z niej. Na Twitterze trenduje hashtag #tiktokdown, pod którym użytkownicy serwisu dzielą się zabawnymi reakcjami dotyczącymi potencjalnego zniknięcia TikToka. Poniżej przedstawiamy te najbardziej zabawne.

Najnowsze