Wakacje 2020 - te znaki zodiaku przeżyją niesamowitą przygodę! Nowa miłość, sława i pieniądze nadchodzą

2020-08-02 15:00 Materiał partnerski EK
Wakacje, lato
Autor: pixabay.com

Wakacje zawsze kojarzą się z błogim czasem, kiedy możemy odpoczywać, naładować baterie i po prostu korzystać z życia. Piękna pogoda sprzyja letnim wyjazdom, wycieczkom, a także nowym znajomościom. Wakacyjna miłość, wygrana na loterii, a może sława w mediach społecznościowych? Zobacz czy to właśnie na Ciebie czekają najlepsze wakacje w tym roku!

Wakacje 2020 oficjalnie rozpoczęte! Wielu uczniów w piątek 26 czerwca zakończyło rok szkolny i odebrało swoje świadectwa w placówkach. Niestety w tym roku wydarzenie to wyglądało całkiem inaczej. Wszystko przez pandemię koronawirusa, która pojawiła się również w naszym kraju. Uczniowie odbierali swoje świadectwa z zachowaniem bezpiecznych odległości, a także na wyznaczonych zasadach przez dyrekcję placówek. Długo wyczekiwane wakacje w końcu nadeszły, dlatego większość osób może korzystać z wolnego czasu. Podróże, wypady na rower ze znajomymi, opalanie się na plaży, kąpanie w jeziorze, wycieczka na kajaki, a może zdobywanie szczytów w górach - to tylko kilka pomysłów, jak można spędzić wakacyjne miesiące. Podczas tegorocznego lata może wiele się wydarzyć. Na jednych będzie czekać nowa miłość, inni poczują zastrzyk gotówki, a jeszcze inni wybiją się w mediach.

Miłość, sława, pieniądze, a może jeszcze coś innego? Sprawdź, czy to właśnie twój znak zodiaku został wymieniony poniżej i czy masz szanse na niesamowite wakacje 2020.

Wakacje 2020 - co się wydarzy? 

Ciepłe letnie dni, to idealna okazja aby odpocząć i korzystać z życia na sto procent! Które znaki zodiaku będą miały w tym roku najlepsze wakacje?

Koziorożec - latem zajdziesz w ciążę lub dowiesz się, że zostaniesz ojcem. Ta niesamowita wiadomość sprawi, że wakacje 2020 będą najlepsze w twoim życiu.

Wodnik - podczas tegorocznego lata miej oczy szeroko otwarte, ponieważ spotkasz swoją wielką miłość.

Byk - wykorzystaj lato na sto procent, a wpłynie to pozytywnie na twój dalszy los. Może szykuje się kariera w social mediach?

Panna - podczas tegorocznych wakacji znajdziesz swoją bratnią duszę. Wspólnie spędzone lato zaowocuje nie tylko pięknymi wspomnieniami, ale również wartościową osobą przy twoim boku.

Lew - w te wakacje powiesz swojej drugiej połówce TAK - lub w przypadku panów, twoja ukochana zgodzi się zostać twoją żoną. Lepszych wakacji chyba nie można sobie wymarzyć?

A co powiedziałbyś na jeszcze jedną przygodę, dzięki której możesz WYGRAĆ LATO? Wystarczy zgłosić się do loterii Radia Eska i Coca-Cola i zawalczyć o nagrody! Spośród osób, które wyślą zgłoszenie SMS-em, na antenie zostaną wylosowane dwie. Tak stworzony zespół będzie mógł zgarnąć zestawy gadżetów i napoje Coca-Cola. To jednak nie koniec - ta wyjątkowa dwójka będzie miała okazję faktycznie sprawdzić się jako duet. Jeśli wspólnie odpowiedzą poprawnie na zadane pytanie, wygrają 2000 zł do podziału! Wszystkie szczegóły i regulamin loterii znajdują się na stronie wygrajlato.eska.pl. Może Twoja wspaniała przygoda jest na wyciągnięcie ręki..?

Coca-Cola
Autor: Coca-Cola
Najnowsze