W którym z filmów możemy podziwiać Marilyn Monroe? Odpowiedź na pytanie z Milionerów

2019-10-15 20:42
Milionerzy
Autor: Player.pl

Teleturniej Milionerzy daje niepowtarzalną okazję, aby wygrać milion złotych. Uczestnicy muszą udzielić poprawnych odpowiedzi na 12 pytań. Jak się okazuje, nie jest to wcale proste zadanie - pytania często są podchwytliwe i bardzo trudne. W odpowiedzi na nie, pomóc mogą koła ratunkowe - pół na pół, publiczność i telefon do przyjaciela. Czy będą potrzebne przy pytaniu: W którym z filmów możemy podziwiać Marilyn Monroe?

Uczestnicy programu Milionerzy, muszą wykazać się wszechstronną wiedzę. Powinni znać się zarówno na sporcie, muzyce, jak i na polityce. W polskiej edycji teleturnieju, milionerami zostały dotychczas trzy osoby - Krzysztof Wójcik, Katarzyna Kant-Wysocka oraz Maria Romanek. tym razem kolejna kobieta walczy o wielkie pieniądze. By je zdobyć musi odpowiedzieć na pytanie: 

W którym z filmów możemy podziwiać Marilyn Monroe?

A. "Mężczyźni wolą blondynki"
B. "Leon zawodowiec"
C. "Diabeł ubiera się u Prady"
D. "Monster"

W którym z filmów możemy podziwiać Marilyn Monroe? Odpowiedź na pytanie z Milionerów 

Mało kto widział wszystkie z wymienionych filmów dlatego odpowiedz na to pytanie mogła sprawić uczestniczce problem. Poprawna to oczywiście A. Mężczyźni wolą blondynki czyli komedia romantyczna z 1953 roku! 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze